LEO klubai

Vilniaus LEO klubas

Vilniaus LEO klubas įsikūrė 2018 m. “Liūtukai“ savo veiklą daugiausiai orientuoja į vaikus, sergančius cukriniu diabetu.

Vilniaus LEO klubo nariai, padeda sergantiems vaikams, lanko senelių namus, prisideda prie gamtos išsaugojimo – kasmet tvarko Kuršių neriją, vedžioja šunis, rengia labdaros renginius, organizuoja tautinių šokių vakarus, rankdarbių dirbtuvėles, kalėdinius renginius su įvairiais žaidimais, imbierinių sausainių kepimu ir visokiomis kitomis skirtingomis smagiomis veiklomis, linksmybėmis, talkina LIONS klubams paramos akcijose ir dar daug daug ko daro, taip pat tobulina save ir, būdami sąmoningu ir brandžiu jaunimu, tuo pačiu gerina ir pasaulį.

Vilniaus „liūtukai“ globoja „cukrinukus“ – vaikus sergančius diabetu. Vilniaus LEO klubas bendradarbiauja su Vilniaus vaikų ir jaunimo diabeto klubu „Diabitė“, kuris vienija vaikus, sergančius pirmo tipo cukriniu diabetu – klubo tikslas yra padėti tėvams, kurių vaikai turi šią ligą, bei patiems vaikams užtikrinti laimingą vaikystę.

2020-2021 m. Vilniaus jaunimas įgyvendino socialinį projektą, kurio metu buvo pardavinėjami drobiniai pirkinių maišeliai su diabetu sergančios mergaitės piešiniu – 10-metės Aistės, sergančios cukriniu diabetu, piešinys pavadinimu ,,Pūkuotas jaukumas su puodeliu kakavos” tapo specialaus piešinių konkurso nugalėtoju. Visos už p[arduotus maišelius surinktos lėšos skirtos vaikams sergantiems cukriniu diabetu.

Vilniaus LEO klubo globėjas – Vilniaus Vytauto Didžiojo LIONS klubas.

Vilniaus LEO klubas kviečia prisijungti ir kartu kurkime geresnę ateitį!

Aktuali informacija