2024 m. birželio 21 d.

Rapolas Bartulis išrinktas atstovauti Lietuvos LIONS apygardą D 131 Europos LIONS forumo metu

Išrinktas geriausiai pasirodęs LMTA Pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų Katedros 3-iojo kurso studentas Rapolas Bartulis (doc. R. Savickio klasė) atstovauti Lietuvos LIONS apygardą D 131 Europos LIONS forumo metu.

2024 m. birželio 20 d.

Cukrinio diabeto prevencijos akcijoje sudalyvavo ir gliukozės kiekį pasitikrino net 1951 Lietuvos gyventojas

Akcijoje sudalyvavo ir gliukozės kiekį pasitikrino net 1951 Lietuvos gyventojas. Iš jų 117 asmenims (6 proc.) gliukozės kiekis kraujyje buvo didesnis už normą. Jiems rekomenduota kreiptis į savo šeimos gydytojus dėl cukrinio diabeto diagnozės nustatymo.

2024 m. birželio 14 d.

Kasmetinė Lietuvos LIONS klubų talka suvienijo daugiau kaip150 dalyvių iš visos Lietuvos

2024 m. gegužės 25 d. Kuršių nerijoje vyko kasmetinė Lietuvos LIONS klubų talka. Šiais metais gausus būrys LIONS klubų narių ir jų artimųjų (daugiau nei 150 dalyvių) iš visos Lietuvos darbavosi Juodkrantėje, Naglių rezervate ir Pervalkoje!

2024 m. birželio 3 d.

Kauno LIONS klubas sėkmingai tęsia savo veiklą

Džiugiai dalinamės Kauno LIONS klubo nuveiktais ir planuojamais darbais.

2024 m. gegužės 25 d.

Tradicinė LIONS talka kviečia susitikti Nidoje ir kituose Lietuvos regionuose

2024 m. gegužės 25 d. LIONS klubų nariai (kartu su šeimos nariais) kviečiami į tradicine tapusią LIONS talką, svetingai priimančioje Kuršių Nerijoje.

2024 m. balandžio 27 d.

Išrinkta nauja Lietuvos LIONS klubų asociacijos valdyba 2024-2025 m. kadencijai

Šeštadienį (balandžio 27 d.) įvyko vienas iš svarbiausių Lietuvos LIONS klubų asociacijos renginių - metinė ataskaitinė-rinkiminė konferencija. Į Prezidento Antano Smetonos dvarą (Ukmergės raj.) atvyko 30 Lietuvos LIONS klubų delegatų (iš 36).

2024 m. balandžio 11 d.

Gyventojai kviečiami atlikti nemokamą kraujo tyrimą cukriniam diabetui nustatyti

Lietuvos miestų aikštėse įsikūrusiose Nacionalinio kraujo centro palapinėse gyventojai vos kelias sekundes trunkančio tyrimo metu galės profilaktiškai pasitikrinti gliukozės kiekį kapiliariniame kraujyje ir prireikus gauti rekomendacijas dėl tolimesnių tyrimų.

2024 m. kovo 21 d.

Vadovas apie tarnystės renginius ir klubus, kurie patrauklūs jauniesiems liūtams

Savo klubo pozicionavimas taip, kad jis patiktų būsimiems jauniesiems liūtams, maždaug 40 metų ir jaunesniems, prasideda nuo jiems svarbių paslaugų interesų supratimo ir jų įtempto tvarkaraščio bei bendravimo poreikių.

2024 m. kovo 12 d.

LIONS klubai kviečiami prisijungti prie cukrinio diabeto prevencijos turo

Lietuvos LIONS klubų asociacija kartu su VšĮ Nacionaliniu kraujo centru ir Lietuvos diabeto asociacija organizuoja cukrinio diabeto prevencijos turus skirtinguose Lietuvos miestuose. Akcijų metu visi norintys gali pasitikrinti gliukozės kiekį kraujyje ir sužinoti, ar neserga ypač klastinga liga – cukriniu diabetu.