2022 m. lapkričio 4 d.

Išrinkti New Voices nominantai šiose kategorijose: Lyderystė, Narystės plėtra, Marketingas, Tarnystė

Dalinamės tuo kuo džiaugiamės ir didžiuojamės, viešiname istorijas, kurios yra įkvepiančios, užburiančios, vienijančios... Tikime, kad jų yra kur kas daugiau. Sveikiname klubus už drąsą ir savo klubo narių vertinimą ir įvertinimą siūlant New Voices nominacijoms.

2022 m. rugpjūčio 28 d.

Lietuvos LIONS klubų XXV forumas

Kviečiame į Lietuvos Lions Klubų Asociacijos XXV forumą Marijampolėje, 2022 09 17

2022 m. liepos 1 d.

Ateinančius 3 metus Lions Lithuania D-131 asociacijai vadovaus damos

Darbą pradeda naujoji 2022/23m. Lietuvos Lions gubernija

2022 m. birželio 27 d.

LIONS klubų asociacijos gubernatorius 2021/2022 metų kadencijoje Padėkos popietė

Lions – tai atviros širdys ir atviros rankos. 2021/2022 metų tarptautinio Lions organizacijos prezidento Douglas X. Alexander užduota misija – tarnaukime iš širdies.

2022 m. birželio 20 d.

Lions nepavargsta – pagalba Ukrainai nesustoja

Turime tikėti. Šis beprasmis karas baigsis. Ukraina sužydės.

2022 m. birželio 12 d.

LCIF dienos šventė Lietuvoje

LCIF misija yra remti Lions klubų ir partnerių pastangas tarnauti bendruomenėms vietiniu ir pasauliniu mastu, teikiant viltį ir įtakojant gyvenimą per humanitarinių paslaugų projektus ir dotacijas.

2022 m. birželio 11 d.

Ar taip pat maistas skanus kai nematome ką valgome?

Mėginote ragauti patiekalus jų nematydami? Pajusti bent keletą minučių kaip jaučiasi neregys?

2022 m. birželio 1 d.

Vilniaus Lions moterų klubo iniciatyva pasodinti 500 augalų

Jau daugelį metų, Vilniaus Lions klubo moterys puošia VUL Santaros klinikų aplinką želdiniais.

2022 m. gegužės 24 d.

Lions vėtrungė rodys kelią žvejams Nidoje

Jubiliejinės – 5-tosios – talkos proga Nidoje iškelta LIONS vėtrungė.