2021 m. balandžio 7 d.

LYDERYSTĖS mokymai

Kviečiame 2021 m. balandžio 9-10 dienomis esamus klubų prezidentus, būsimus kitos kadencijos prezidentus bei viceprezidentus, taip pat aktyvius klubo narius į LYDERYSTĖS mokymus – RLLI (angl. „Regional Lions Leadership Institute“).

2021 m. balandžio 2 d.

Kauno LIONS klubai susivienijo ypatingų vaikų labui

Pasaulinės autizmo supratimo dienos išvakarėse Kauno LIONS klubų prezidentai susitiko Pranio Daunio ugdymo centro kiemelyje – čia po kelis mėnesius trukusių darbų „įsitaisė“ klubų padovanoti spalvingi spyruokliukai ir sūpynės. Tai pirmasis bendras keturių Kauno klubų projektas, kurio finišas simboliškai sutapo su autizmui skirto mėnesio pradžia.

2021 m. kovo 12 d.

LIONS pasveikino 700-ąjį narį

Lietuvos LIONS klubų asociacija narių skaičiumi perkopė į aštuntą šimtuką – Kovo 11-osios šventės išvakarėse priėmė jubiliejinį – 700-ąjį – narį!

2021 m. kovo 12 d.

Savanoriavimo patirtis padeda jaunimui susirasti darbą, teigia 96 proc. jaunuolių

Savanoriavimas ir patirtis visuomeninėje veikloje turi teigiamos įtakos jaunimui ieškant ir susirandant darbą, taip pasisakė net 96 proc.

2021 m. kovo 3 d.

Norite daugiau sveikatos ir laimės? Savanoriaukite!

Savanorystės naudą sveikatai įrodo tiek daug tyrimų, kad mokslininkai pataria ją traktuoti kaip vieną iš sveikos gyvensenos elementų.

2021 m. kovo 3 d.

Visuomenė net karantino metu linkusi padėti higieninių priemonių stokojančioms merginoms

Šalyje tvyrant socialinei įtampai ir nežinomybei organizuota socialinė akcija parodė, kad sunkūs laikai suvienija žmones.

2021 m. sausio 12 d.

Vienintelė Alytaus ligoninės COVID-19 skyriaus savanorė – prokurorė

Prokurorė Rita Sabaitė (37) kas vakarą maunasi apsaugos kostiumą ir eina padėti Alytaus ligoninės Covid-19 skyriaus medikams.

2021 m. sausio 10 d.

LIONS švenčia įkūrėjo Melvino Jones savaitę

Kitą savaitę, sausio 11-17 dienomis, LIONS organizacija švenčia jos įkūrėjo Melvin Jones gimtadienį. 1879 metų sausio 13-ąją gimęs vizionierius sukūrė tvirtomis vertybėmis ir principais grįstą LIONS judėjimą.

2021 m. sausio 8 d.

Sustok už didvyrius!

Kviečiame visus LIONS klubus, narius ir pažįstamus prisidėti prie Tauragės LIONS klubo iniciatyvos „Sustok už didvyrius!”, skirtos paminėti Laisvės gynėjų dieną, 30-ąsias tragiškų sausio 13-osios įvykių metines.