2024 m. gegužės 25 d.

Tradicinė LIONS talka kviečia susitikti Nidoje ir kituose Lietuvos regionuose

2024 m. gegužės 25 d. LIONS klubų nariai (kartu su šeimos nariais) kviečiami į tradicine tapusią LIONS talką, svetingai priimančioje Kuršių Nerijoje.

2024 m. balandžio 27 d.

Išrinkta nauja Lietuvos LIONS klubų asociacijos valdyba 2024-2025 m. kadencijai

Šeštadienį (balandžio 27 d.) įvyko vienas iš svarbiausių Lietuvos LIONS klubų asociacijos renginių - metinė ataskaitinė-rinkiminė konferencija. Į Prezidento Antano Smetonos dvarą (Ukmergės raj.) atvyko 30 Lietuvos LIONS klubų delegatų (iš 36).

2024 m. balandžio 11 d.

Gyventojai kviečiami atlikti nemokamą kraujo tyrimą cukriniam diabetui nustatyti

Lietuvos miestų aikštėse įsikūrusiose Nacionalinio kraujo centro palapinėse gyventojai vos kelias sekundes trunkančio tyrimo metu galės profilaktiškai pasitikrinti gliukozės kiekį kapiliariniame kraujyje ir prireikus gauti rekomendacijas dėl tolimesnių tyrimų.

2024 m. kovo 21 d.

Vadovas apie tarnystės renginius ir klubus, kurie patrauklūs jauniesiems liūtams

Savo klubo pozicionavimas taip, kad jis patiktų būsimiems jauniesiems liūtams, maždaug 40 metų ir jaunesniems, prasideda nuo jiems svarbių paslaugų interesų supratimo ir jų įtempto tvarkaraščio bei bendravimo poreikių.

2024 m. kovo 12 d.

LIONS klubai kviečiami prisijungti prie cukrinio diabeto prevencijos turo

Lietuvos LIONS klubų asociacija kartu su VšĮ Nacionaliniu kraujo centru ir Lietuvos diabeto asociacija organizuoja cukrinio diabeto prevencijos turus skirtinguose Lietuvos miestuose. Akcijų metu visi norintys gali pasitikrinti gliukozės kiekį kraujyje ir sužinoti, ar neserga ypač klastinga liga – cukriniu diabetu.

2024 m. vasario 26 d.

Metinė ataskaitinė-rinkiminė Asociacijos konferencija 2024

Skelbiama Metinės ataskaitinės-rinkiminės Asociacijos konferencijos 2024 data ir vieta

2024 m. vasario 22 d.

Tarptautinio 2023 m. LIONS Taikos plakato konkurso „Išdrįskime svajoti” Lietuvos laureatų darbų parodos atidarymas LR Seime

Ši paroda verčia pasinerti į įvairaus matymo, patirties, vaizduotės pasaulį, o tai ypatinga galimybė mums visiems augti ir tobulėti. Kiekvienas plakatas atskleidžia vaiko matymą, jausmus, kviečia dialogui, priverčia sustoti bei apmąstyti ir vieningai veikti.

2024 m. sausio 22 d.

Pasirašytas Europos šalių Jaunų liūtų memorandumas

Kviečiame susipažinti su neseniai pasirašytu svarbiu dokumentu visai LIONS bendruomenei - Europos šalių Jaunų liūtų memorandumu.

2024 m. sausio 10 d.

Išrinkti 2023 metų NEW VOICES (NAUJI BALSAI) nominantai

Džiaugiamės ir didžiuojamės visais dalyvavusiais! Tikime, kad LIONS narių yra kur kas daugiau. Sveikiname klubus už drąsą ir savo klubo narių vertinimą ir įvertinimą siūlant New Voices nominacijoms.