2024 m. vasario 22 d.

Tarptautinio 2023 m. LIONS Taikos plakato konkurso „Išdrįskime svajoti” Lietuvos laureatų darbų parodos atidarymas LR Seime

Ši paroda verčia pasinerti į įvairaus matymo, patirties, vaizduotės pasaulį, o tai ypatinga galimybė mums visiems augti ir tobulėti. Kiekvienas plakatas atskleidžia vaiko matymą, jausmus, kviečia dialogui, priverčia sustoti bei apmąstyti ir vieningai veikti.

2024 m. sausio 22 d.

Pasirašytas Europos šalių Jaunų liūtų memorandumas

Kviečiame susipažinti su neseniai pasirašytu svarbiu dokumentu visai LIONS bendruomenei - Europos šalių Jaunų liūtų memorandumu.

2024 m. sausio 10 d.

Išrinkti 2023 metų NEW VOICES (NAUJI BALSAI) nominantai

Džiaugiamės ir didžiuojamės visais dalyvavusiais! Tikime, kad LIONS narių yra kur kas daugiau. Sveikiname klubus už drąsą ir savo klubo narių vertinimą ir įvertinimą siūlant New Voices nominacijoms.

2023 m. gruodžio 14 d.

Susipažinkite – NEW VOICES (NAUJI BALSAI) kandidatai

Kviečiame susipažinti su įkvepiančias ir motyvuotais LIONS bendruomenės nariais - NEW VOICES kandidatais.

2023 m. gruodžio 5 d.

Sausio mėnesio iššūkis – MISIJA AUGTI!

Kviečiame priimti mėnesio iššūkį – MISIJA AUGTI! Šis iššūkis – tai mėnesio trukmės iniciatyva (2024 m. nuo sausio 1 d. iki sausio 31 d.), kuria siekiama sutelkti LIONS klubus ir skatinti jų atvirumą pristatant LIONS judėjimo naudą vietos ar kito miesto, miestelio bendruomenei ir veiklų įtaką pasauliniam pokyčiui.

2023 m. lapkričio 21 d.

Kauno Tauro LIONS klubo surinktos lėšos – daugiau kaip 12 000 Eur bus skiriamos cukriniu diabetu sergantiems vaikams paremti

Lapkričio 9 d. vakare Nacionaliniame Kauno dramos teatre (NKDT) šurmuliavo daugybė žmonių – Kauno Tauro LIONS klubas kartu su NKDT pakvietė visus neabejingus labdarai ir paramai.

2023 m. lapkričio 14 d.

LIONS klubai mini Pasaulinę diabeto dieną

Cukrinis diabetas – viena pavojingiausių ligų pasaulyje, nuo kurios kasmet miršta milijonai žmonių. Padidėjusios gliukozės kraujyje kiekis randamas net dešimtadaliui kraujo tyrimą atliekančių žmonių Lietuvoje.

2023 m. spalio 24 d.

Parkuojo LIONS klubo inauguracija – džiuginantis pasiekimas visai LIONS bendruomenei, o taip pat ir Pakruojo miestui

2023 - 2024 m. kadencijos prezidentu tapo Audrius Kazlauskas, lydimas 22 klubo narių.

2023 m. spalio 23 d.

Rimantas Jagminas atstovauja Lietuvą 31-ąjame Europos LIONS muzikos konkurse

Visa Lietuvos LIONS bendruomenė linki sėkmės trombonistui Rimantui Jagminui atstovaujant Lietuvą 31-ąjame Europos LIONS muzikos konkurse, kuris vyksta Europos LIONS forumo metu Austrijoje, Klagenfurt.