Valdyba

Gubernatorės Daivos Grikšienės sveikinimas „liūtams“

Nesvarbu, kokie skirtingi mes bebūtume, dalinkimės gerumu

Aš tikiu – kai žmonės susiburia, atsitinka daug nuostabių dalykų. Ir tai esate įrodymas jūs – LIONS klubai ir „liūtai“. Ar pastebėjote tą bumerango efektą? Kai mes padarome kam nors gerą darbą, gerumas keliauja tolyn – persiduoda iš rankų į rankas, iš lūpų į lūpas, persikelia į kitų šypsenas, virsta džiaugsmo ašaromis... Nuvilnija kaip pasaulį keičianti banga. Kiekvieną dieną. Visą gyvenimą. Nuolat.

LIONS misija mums kasdien primena, kaip svarbu statyti tiltus, o ne užtvaras, kaip išmintinga rasti bendrą kalbą užuot ėjus į mūšio lauką, kaip šventa vertinti vieniems kitus, nepaisant tautybių, religijų, kultūrų, kalbų... LIONS tarptautinis prezidentas dr. Jung-Yul Choi sako, mes vieningi savo gerumu ir skirtumais („United in Kindness and Diversity“) – ir tai aiškiai rodo LIONS vertybes. Niekada mūsų laikas ir pastangos nebus labiau apdovanoti, nei skiriant juos tarnystei ir gerumui. Tokia investicija, kuri prilygsta amžinybei, ir turėtų būti mūsų visų tikslas.

Pasaulį keičia koronavirusas, technologijos, pati žmonija... Keičiamės ir mes. Mūsų pokytis lai būna stiprus, bet tuo pačiu unikaliai paprastas: dar daugiau gerumo, daugiau šypsenų, daugiau bendravimo ir jaukaus būvimo su artimaisiais ir draugais, pažįstamais ir nepažįstamais, likimo nuskriaustaisiais ir sergančiais, galiausiai su pačiais savimi. Linkiu šiais metais patirti visos liūtiškos esybės pilnatvę – ji telpa 3 svarbiausiuose žodžiuose: tarnystė, narystė, lyderystė.

Praeitis ir dabartis – tai dvi skirtingos matricos. Ir jeigu mes pastebime gerumo svorio skirtumą jose, mes galime tą skirtumą persverti šių dienų naudai. Būkime pasaulio istorijos dalimi – padarykime šių dienų pasaulį geresnį. Nes gerumo galia neribota!

Su meile ir pagarba jūsų tarnystei –
Daiva Grikšienė

• GLT koordinatorė Imantė Dirgėlienė, Telšių moterų LIONS klubas
  • GST koordinatorė Rita Sabaitė, Alytaus moterų LIONS klubas