Renginiai

Vilniaus LIONS moterų klubo renginys – Alyvuogių aliejaus degustacija

2021 m. lapkričio 8 d.
18.30 val.

Artėjant Pasaulinei diabeto dienai Vilniaus LIONS moterys kviečia stabtelti ir skirti savo laiko, dėmesio bei paramos tiems, kuriems tenka su šia liga gyventi. Kasmet apie 100 vaikų Lietuvoje suserga nepagydoma autoimunine liga – 1 tipo cukriniu diabetu. Kasdien cukriniu diabetu sergantys vaikai iškenčia ne mažiau 12 dūrių į pirštus. Kova dėl gyvenimo būtų lengvesnė su gliukozės kiekio kraujyje matavimo jutikliais (sensoriais). Jų naudojimas leidžia sumažinti kasdienių dūrių skaičių iki 90 proc. Daugeliui vaikų šie prietaisai neprieinami dėl kainos, ribotos pasiūlos ir nepakankamos valstybės pagalbos.

Vilniaus LIONS moterų klubas vienija savo jėgas su Vaikų ir jaunimo diabeto klubu DIABITĖ ir 1 tipo diabetu susirgusiems vaikams ir jaunuoliams dovanos pirmojo sensoriaus komplektus.

Kiekvienas iš jūsų galite prisidėti prie šio projekto, įsigydami bilietą į renginį, kurio metu mėgausitės išskirtine alyvuogių aliejaus degustacija.

Nuoširdžiai džiaugiamės, jog renginį ves ir savo žiniomis pasidalins vienintelė Lietuvoje alyvuogių aliejaus someljė, mūsų klubo narė Liana Davletšina.

Data: 2021 lapkričio 8 d. pirmadienis 18:30 val.
Vieta: Kuršių-Sėlių salė, Hilton viešbutis, Gedimino pr. 44B, Vilnius
Bilieto kaina: 35 EUR/asm. (Į bilieto kainą įskaičiuota 4 aliejų degustacija ir užkandžiai).
Renginio trukmė iki 2 val.
Registracija į renginį ir bilietai: https://bit.ly/3DcgfBe

Kiti renginiai