Renginiai

Panevėžio LIONS klubo labdaros vakaras „Skonių atradimai tamsoje“

2024 m. balandžio 19 d.
19.00 val.

Panevėžio LIONS klubas švenčia 30 metų tarnystės jubiliejų ir kviečia į jau tradiciniu tapusį labdaros vakarą „Skonių atradimai tamsoje”! 

Renginys vyks balandžio 19 d. (penktadienis) 19.00 val.

Renginio vieta: Restoranas „Vasaris”, Aukštaičių g. 88, Panevėžys

Vakaro metu tęsime prieš kelerius metus pradėtą pažintį su dar neragautais skonių deriniais, renginį ves nepakartojamas Valdemaras, vyks tradicinis meno kūrinių aukcionas, pirmojoje vakaro dalyje skambės Panevėžio styginių kvarteto atliekami muzikos perlai, o renginį vainikuos ,,after party“ su Virgilijumi Valuntoniu ir grupe VANILINIS DANGUS!

Labdaros vakaro metu surinktos lėšos bus skirtos skirtingo amžiaus mokymų klasių įrengimui naujai statomame kompleksinių paslaugų centre ,,HARMONIJOS MIESTAS”, nes esame tikri, kad tai labai reikšmingai prisidės ne tik prie raidos sutrikimų turinčių vaikų, bet ir neįgalius vaikus auginančių šeimų gerovės: tėvai galės grįžti į darbo rinką, o įvairius raidos sutrikimus turintys vaikai galės kartu mokytis, įgyti kitų taip reikalingų nūdienoje socialinių įgūdžių ir leisti laisvalaikį su bendraamžiais.

Kviečiame neišlaidauti gimtadienio dovanoms, o atvykti, pabūti bendrystėje, padaryti gerą darbą ir smagiai praleisti laiką!

P.S.  LIONS kolegoms esame rezervavę kvietimus, nes salė talpina ribotą kiekį svečių, tad lauktumėm Jūsų apsisprendimo žinutės iki 04.12.

 

Paramos suma – 50 Eur asmeniui.

Panevėžio LIONS klubo atsiskaitomoji sąskaitą a/s LT637300010002382697

 

Visų labai laukiame!

 

Olga Dragašienė

Tel. Nr.   0 650 98 730 

2023-2024 kadencijos  Panevėžio LIONS klubo prezidentė

 

 

Kiti renginiai