Panevėžio LIONS klubo LABDAROS RENGINYS — „SKONIŲ ATRADIMAI TAMSOJE”

2023 m. kovo 30 d.
19.00 val.

Panevėžio LIONS klubas kviečia maloniai praleisti vakarą ir patirti naujų įspūdžių ypatingame LABDAROS RENGINYJE — „SKONIŲ ATRADIMAI TAMSOJE”.

Iš penkių žmogaus pojūčių dominuoja rega… Atimkite regėjimą ir kiti mūsų pojūčiai išryškės – kvapas taps subtilesnis, skonis taps aštresnis, klausa jautresnė, prisilietimas subtilesnis.

Vakaro metu leisimės į kulinarinę pojūčių kelionę visiškoje tamsoje, kviesime ragauti specialiai šiam vakarui restorano ,,Vasaris” virtuvės meistrų sukurtus skonių šedevrus, vyks meno kūrinių aukcionas, skambės Neringos Savickytės bei V. Mikalausko menų gimnazijos muzikantų atliekamos melodijos.

Renginio metu surinktos lėšos bus skirtos padėti šeimoms, auginančioms vaikus su regėjimo negalia.

Kiti renginiai