Renginiai

Kauno Tauro LIONS klubas kviečia į savo draugų Nacionalinio Kauno dramos teatro spektaklį

2021 m. kovo 19, 23, 27 d.
20.00 val.

Šis spektaklis buvo ilgai planuotas ir mes norėjome visus pakviesti į premjerą gyvai, tačiau dėl pandemijos ir susitikimų ribojimo, to padaryti negalime.

Nepaisant laikinų sunkumų, išlieka tamprus LIONS bendruomenės RYŠYS ir šis ryšys yra mūsų vertybė.

Mes stiprūs tik veikdami kartu, tad LIONS ir kultūros RYŠYS šiuo metu yra gyvybiškai svarbus.

Taigi, maloniai kviečiame jungtis, nupirktais bilietais paremti šimtmetį skaičiuojantį Nacionalinį Kauno dramos teatrą ir stiprinti mūsų ryšius.

Gerų emocijų.

Mes tarnaujame!

Apie spektaklį

Nacionalinis Kauno dramos teatras pagaliau pristato virtualią premjerą RYŠYS (rež. Agnija Leonova). Pritrūko visai nedaug, kad šis kūrinys būtų rodomas KTU „Santakos” slėnyje, tačiau kosminės spektaklio vizijos įgyvendinimo idėja nemiršta, tikimės ją plėtoti pasibaigus karantinui, padedami savo ištikimų bičiulių ir partnerių. Šiuo laišku norime Jus pakviesti į tarpinę spektaklio pristatymo stotelę virtualioje erdvėje, kuri vyks kovo 19, 23 ir 27 d. nuo 20 val. ir yra pasiekiama bet kurioje visatos vietoje per išmaniuosius įrenginius.

Nepaisant dominuojančios kosmoso temos, šiuo spektakliu kūrėja kalba apie žmogiškąjį ryšį. Režisierė akcentuoja: „Ryšys yra svarbiausia, kas liko spektaklio veikėjams, atsidūrusiems atvirame kosmose. Iš esmės, mes taip pat esame tokie astronautai, kiekvienas skrendantis savo kosmose, erdvėje ir bandantys sugauti ryšį, prasmę, tai, kas kiekvienam iš mūsų yra svarbu. Palaikyti vienam kitą, ieškoti žmogiškumo bendravime. Nesvarbu, ar darbe, ar šeimoje, egzistenciškai mums reikalingas ryšys.”

Moderniomis vaizdo priemonėmis sukurtas kūrinys nėra tiesioginė transliacija, tad transliacijos ryšio problemų nekils. Būtinas tik žmogiškasis ryšys.”

Kiti renginiai