NEW VOICES programa

„New Voices“ vizija – pažangi, auganti ir girdima LIONS ir LEO bendruomenė.

„New Voices“ idėja: kiekvienos šalies atrinkti nominantai dalinasi idėjomis ir nuveiktų darbų istorijomis tarptautinėje platformoje, aktyviai dalyvauja LIONS ir LEO projektuose ir yra įkvėpiantis pavyzdys kitiems nariams.

„Liūtų“ savanoriai atstovauja skirtingoms tautoms, kultūroms, rasėms, profesijoms, kartoms… Ši įvairovė LIONS organizacijai leidžia efektyviai dalintis patirtimi, pasitelkti vieniems kitų unikalius gebėjimus, įgyvendinti įvairius projektus ir teikti ypatingai didelės apimties pagalbą.

Tarptautinės LIONS organizacijos vykdoma programa „New Voices“ (liet. Nauji balsai) skirta sudaryti sąlygas, kad kuo platesnė auditorija išgirstų idėjas tų žmonių, kurie savo šalyje ar regione yra mažiau matomi ir turi mažiau teisių. Vienose šalyse tai – moterys, kitose – jaunimas, dar kitur – įvairių tautinių ar kitokių mažumų atstovai. Taip pat „New Voices“ – puiki platforma skleisti naujas idėjas, padėti klubams būti dinamiškais, inovatyviais, drąsinti išbandyti naujus dalykus.

„New Voices” programos ambasadoriai renka kiekvienais metais kiekvienoje LIONS apygardoje visame pasaulyje šiose 4 kategorijose: lyderystės (leadership), narystės plėtros (membership), marketingo (marketing), tarnystės-savanorystės (service). Į nominantus gali pretenduoti tiek LIONS nariai, tiek LEO jaunimas, kurie nori pasidalinti savo sėkmės istorijomis su viso pasaulio „liūtais“ ir visus užkrėsti dar stipresniu noriu daryti gerumo žingsnius. Dalyvaudami tarptautinėje „News Voices“ platformoje, jie ne tik įgyvendina savo idėjas, bet taip pat semiasi įkvepiančios patirties iš užsienio šalių „liūtų“, kaip kuo geriau tarnauti vietos bendruomenėms, siekia kitur vykdomų tarptautinių projektų „know-how“ paskleisti savo šalyje. Tai, ką „New Voices“ ambasadoriai įgyvendina savo šalyse, per „New Voices“ platformą rodoma tarptautinei LIONS bendruomenei.

„New Voices“ programą 2018-2019 m. pradėjo pirmoji tarptautinė LIONS prezidentė Islandijos Gudrun Yngvadottir’s iš Islandijos. Pirmais metais ši iniciatyva buvo skirta sustiprinti moterų balsą pasaulyje, tačiau netrukus, po metų, „New Voices“ vizija išsiplėtė. Dabar ji jau nesiejama vien su moterų įtraukimu į LIONS judėjimą – „New Voices“ vizija orientuota į daug platesnį tikslą ir auditoriją, t. y. kad visi LIONS klubų nariai turėtų sąlygas būti išgirstais tarptautiniu mastu.

Tarptautinė LIONS organizacija visų šalių „New Voices“ atstovus įtraukia į tarptautinius renginius, suteikia įrankius tobulėti ir augti. Vienas iš tokių įrankių – nuolat organizuojami „New Voices“ webinarai, kuriuose tarptautinė bendruomenė dalinasi patirtimi ir pasiekimais.

Kitos programos