Naujienos

Tradicinė LIONS talka kviečia susitikti Nidoje ir kituose Lietuvos regionuose

2024 m. gegužės 25 d.

2024 m. gegužės 25 d. LIONS klubų nariai (kartu su šeimos nariais) kviečiami į tradicine tapusią LIONS talką, svetingai priimančioje Kuršių Nerijoje.

Jau septintus metus visus LIONS narius bei jų šeimos narius sutinka Nidos LIONS klubas. Lietuvos LIONS klubų talkos dalyviai imsis darbų Kuršių Nerijos grožiui puoselėti.

Talkos metu bus galima ne tik intensyviai ir aktyviai prisidėti prie tvarkymosi – atskiros erdvės bus skirtos ir pasyvesniam laiko praleidimui, įvairiems kitokio pobūdžio užsiėmimams.

Talkos trukmė – 1 d.

Liūtai myli ir saugo Neringą! Bet… Ar tik Neringą?

Prie savanorystės prisidėti kviečia gamtosauginio projekto „Naturalit“ komanda, Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba ir saugomų teritorijų direkcijos.

2023 m. buvo įgyvendintos 142 talkos. Savanorystės saugomose teritorijose iniciatyvoje dalyvavo daugiau nei 2300 darbuotojų iš beveik 30-ies įmonių.

Savanorių patogumui sukurtame interaktyviame žemėlapyje galima stebėti veiklų poreikį skirtingose Lietuvos saugomose teritorijose – per 100 savanorystės pasiūlymų. Talkos yra reikalingos ištisus metus, todėl savanorių komandos gali pasirinkti laiką, patogų susiburti prasmingai veiklai.

Žemėlapį rasite ČIA.

Jeigu norite savanoriauti – susisiekite su atsakingu asmeniu, kuris nurodytas prie veiklos aprašymo, taip pat galite kreiptis į „Naturalit“ projekto komandą (+370 620 76944, saulius.dragunas@apva.lt).

Daugiau informacijos galite rasti ČIA.

Liūtai ne kartą įrodė, kad yra vieninga ir stipri jėga, kuri kartu gali nuveikti daug! 

Kitos naujienos