Naujienos

Telšių moterų LIONS klubo verbų pynimo akcija

2017 m. balandžio 14 d.

Trečius metus Telšių moterų LIONS klubo verbų pynimo akcija pritraukia vis didesnį bendruomenės ratą, o ir moterų idėjos įgauna materialųjį pavidalą.

Pirmaisiais metais Telšių Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų (Telšių Mažajai) bažnyčiai padovanota viena didžiulė verba, antraisiais nupinta daug mažų verbelių ir padovanota bendruomenei. „Šiemet, švęsdamos trečiąjį klubo gimtadienį it minėdamos LIONS judėjimo šimtmetį, siekėme nupinti 100 verbų (tiesa, jų gavosi gerokai daugiau) ir už surinktas aukas, padedant prelatui Juozui Šiuriui bei Telšių Mažosios bažnytėlės tikinčiųjų bendruomenei, visi kartu galime padėti vėžiu sergančiai mergaitei“, – kalbėjo klubo prezidentė Birutė Mikalauskienė.

Neįtikėtinos paklausos sulaukusios moterų pintos verbos per vieną sekmadienį tirpte ištirpo, tad klubo narės dar sykį rinkosi pinti verbų tam, kad dar daugiau telšiškių galėtų jų parsinešti į savo namelius, Šv. Verbų sekmadienį pasišventinę bažnyčioje. „Laiku ištiesta pagalbos ranka gelbsti gyvybę, palūžusio sielą ir stiprina bendrystę. Šių metų iniciatyva pačioms pinti verbas ir dalinti jas už auką vėžiu sergančiai mergaitei parodė, kad žmonių gerumas ir noras padėti yra galinga mus visus vienijanti jėga. Tai tarsi patvirtinimas, kad maži stebuklai prasideda nuo pačių paprasčiausių dalykų, jeigu jie daromi su meile. Nuoširdžiai dėkojame už kiekvieną auką, už gerą žodį, už nuoširdžią maldą, už palaikymą. Tegul bundantis pavasaris ir artėjanti Jėzaus prisikėlimo šventė Jumyse pažadina tikėjimą stebuklu. Jūsų dėka mes juo patikėjome. Meldžiamės, kad stebuklas aplankytų ir sergančios mergaitės šeimą. Ačiū, kad esate kartu!“ – Šv. Verbų sekmadienį per šv. Mišias Telšių moterų LIONS klubo padėką perskaitė Juozas Šiurys.

Žmonių dosnumui ribų nėra – už nupintas verbas paaukota 880 eurų. Kunigas vikaras Vaidotas Buivydas, sužinojęs apie surinktą sumą, prie jos pridėjo dar 120 eurų ir sergančiai mergaitei bei jos šeimai bus perduotas 1000 eurų. Telšių moterų LIONS klubas už pagalbą dėkoja prelatui Juozui Šiuriui, kunigui Vaidotui Buivydui, zakristijonui Valdui Dargužiui bei visiems bendruomenės nariams.

Kitos naujienos