Naujienos

Pasaulį keičia ne koronavirusas, o MES visi kartu – sako LIONS nariai

2020 m. liepos 29 d.

Stipri pagalbos dvasia pavasarį juos sutelkė ypatingiems darbams. Kai dėl koronoviruso prasidėjo karantinas, „liūtai“ žinojo, kad jų pagalba reikalinga kaip niekad anksčiau. Kiekvieno miesto bendruomenėms. Ne tik medikams, bet ir sergantiems, vienišiems, skurstantiems, savanoriaujantiems…

Per tuos kelis mėnesius LIONS klubai Lietuvoje paramos kovai su COVID-19 suteikė daugiau kaip už 103 tūkstančių eurų. Tai neįtikėtina!

Ačiū visiems už šį liūtišką indėlį:

-plaučių ventiliavimo aparatai – 7;

-respiratoriai – 9511;

-kombinezonai, chalatai – 221;

-vienkartinės medicininės pirštinės – 53200;

-vienkartinio ir daugkartinio naudojimo medicininės kaukės – 8545;

-o kur dar apsauginiai veido skydeliai, akiniai, apsauginės rankovės, antbačiai, vienkartinės medicininės kepurės….

taip pat ir maisto daviniai vienišiems, senjorams, sergantiems, “Karštosios linijos” savanoriams, izoliacijoje esantiems asmenims, kaimynams ar pažįstamiems, kuriems reikėjo pagalbos.

Karantino metu savanoriavo per 100 LIONS narių: “Karštojoje linijoje”, visuomenės sveikatos centruose, kraujo tyrimo laboratorijoje, senelių namuose, vaikų gerovės namuose, taip pat teikė psichologinę pagalbą. Kovai su pandemija buvo pasitelkti ir netradiciniai metodai – liūtės ir liūtai organizavo akciją “Namai pilni šypsenų”, įrengė vizualinius skydus prie ligoninės medikams palaikyti, želdiniais puošė Santaros klinikas – tuo suteikiant džiaugsmo ten besigydantiems pacientams.

LIONS klubų parama keliavo į Klaipėdos universitetinę ligoninę, Santaros klinikas, Kauno klinikas, Gargždų, Kretingos, Šiaulių, Utenos, Panevėžio, Vilniaus, Mažeikių ligonines, Šiaulių centro polikliniką, Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centrą Santaros klinikose, Dainų pirminės sveikatos priežiūros centrą, Kauno bei Ukmergės greitosios medicinos pagalbos stotis, Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centrą, Telšių pirminės sveikatos priežiūros centrą, Savarankiško gyvenimo namus Rėkyvoje, Šiaulių ilgalaikio gydymo ir geriatrijos centrą, Maltos ordino pagalbos tarnybą, Carito, Šaulių sąjungos skyrius, įvairias seniūnijas, Telšių kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų draugiją, Plungės specialiojo ugdymo centrą, Panevėžio miesto odontologijos polikliniką, Šv.Juozapo globos namus, Telšių senelių globos namus, Gedrimų savarankiško gyvenimo namus, Dūseikių socialinės globos namus, vaiko gerovės centrą “Gynia”, Muniškių globos namus ir dar daugelį kitų organizacijų.

Ačiū visiems LIONS nariams. Ačiū visiems LIONS idėjų rėmėjams, kurie skyrė lėšų, aukojo. Jūsų gerumas neišmatuojamas. Kviečiame ir toliau prisidėti prie LIONS gerumo ir pagalbos akcijų.

Kitos naujienos