Naujienos

Naujai išrinkta Lietuvos valdyba darbą pradės ypatingu laiku

2020 m. balandžio 23 d.

Didžiausios pasaulyje klubinės labdaros organizacijos LIONS gubernatore Lietuvoje išrinkta žurnalistė, nepriklausoma rinkodaros ir komunikacijos strategė, viena iš Šiaulių moterų LIONS klubo įkūrėjų Daiva Grikšienė.

Į LIONS judėjimo lyderių gretas naujai išrinkta Lietuvos LIONS klubų apygardos vadovė ir valdyba įsilieja ypatingu laiku.

„Pasaulinė pandemija ir socialinės atskirties aplinkybės atnešė daug pokyčių ir į mūsų kiekvieno asmeninį gyvenimą, ir į „liūtišką“ tarnystę. Nors koronavirusas (COVID-19) koreguoja ne tik elgesį, bet ir žmonių mąstymą, gyvenimo būdą, tačiau jis nekeičia „liūtų“ esmės ir LIONS veiklos krypties – pagalbos teikimo ir gerumo dalijimo. Gerumas visada svarbus. Tačiau šiuo sudėtingu pasauliui metu jis svarbu kaip niekada. „Liūtai“ dirba tam, kad žmonėms padėtų neprarasti vilties, bendruomenėms – nenuleisti rankų, kiekvienam – saugoti sveikatą ir išlikti stipriam. Mūsų tikslas – būti kuo arčiau žmogaus, pastebėti, kokios pagalbos labiausiai reikia vietos bendruomenės nariams bei suteikti tą pagalbą. Šį iššūkį LIONS nariai priima kasdien“, – sako naujai išrinkta LIONS organizacijos Lietuvoje vadovė.

COVID-19 pandemijos metu beveik visi Lietuvos LIONS klubai organizuoja finansinę paramą ir pagalbą vietos bendruomenėms įsigyjant medicinos priemonių, reikalingų medikų darbui, ligonių gydymui ir prevencijai. LIONS klubai bendradarbiauja su atskirų miestų ligoninėmis, poliklinikomis, privačiomis klinikomis, įvairiomis socialinėmis įstaigomis, savivaldybėmis, padeda LIONS globojamoms organizacijoms, vargstančioms šeimoms ir sergantiems žmonėms.

Be pagalbos kovoje su koronaviruso pandemija, 34 Lietuvoje registruoti LIONS klubai veikia penkiose strateginėse LIONS judėjimo srityse: teikia pagalbą turintiems regėjimo negalią, sergantiems diabetu ir onkologinėmis vaikų ligomis, prisideda prie skurdo mažinimo bei rūpinasi aplinkos apsauga.

Nuo 2004 metų LIONS judėjime aktyviai dalyvaujanti D. Grikšienė įsitikinusi, kad visuomeninės organizacijos yra stipri pagalba vietos bendruomenėms, jos kuria tradicijas ir teigiamus pokyčius.

„LIONS klubai realizuoja daug altruistinių idėjų, socialinių iniciatyvų, kokybiškų renginių. Darome viską, ką apima LIONS judėjimo šūkis „Mes tarnaujame!“. Visos mūsų pastangos nukreiptos į filantropinę veiklą – paramą ir pagalbą žmogui. Visada sakau, kad jeigu gali padaryti gerą darbą, net nedvejok – imk ir daryk. LIONS – tai ne ta organizacija, kuri turi pilną seifą pinigų ir juos dalina kaip labdarą. LIONS judėjimo misija platesnė, įtraukianti kitus žmones, bendruomenes, atskirus jų narius – mes padedame, inicijuojame, organizuojame, tačiau kviečiame prisidėti

ir visus kitus žmones kartu daryti gerus darbus, kurti geresnį gyvenimą sau, savo šeima, draugui, kaimynui, ligoniui, likimo nuskriaustajam“, – akcentuoja išrinktoji LIONS gubernatorė D. Grikšienė.

Kartu su naująja gubernatore D. Grikšiene Lietuvos LIONS klubų asociacijos valdyboje 2020-2021 metų sezonu, nuo liepos 1 dienos, dirbs šie valdybos nariai: pirmasis vicegubernatorius Andrius Stasiukynas (Alytaus Dzūkijos LIONS klubas), antroji vicegubernatorė Jolanta Gulbinienė (Kauno M. K. Čiurlionio LIONS klubas), ankstesnės kadencijos gubernatorius Almantas Pėstininkas (Kauno Tauro LIONS klubas) bei valdybos nariai Valdimaras Guzaitis (Šiaulių LIONS klubas), Audronė Balčiūnienė (Jurbarko LIONS klubas), Virginijus Jasaitis (Kauno LIONS klubas), Aidas Kėsas (Plungės LIONS klubas) ir Sigita Skarupskienė (Kėdainių moterų LIONS klubas).

Naujai išrinkti LIONS valdybos pareigūnai sieks stiprinti LIONS narių, kaip savo bendruomenių lyderių, potencialą, stiprinti esamus ir kurti naujus LIONS klubus, išplėsti LIONS valdybos veiklą, įtraukiant į ją ir skirtingų LIONS klubų atstovus, ir svarbiausia, liks susitelkusi ties esminiu savo savanorystės tikslu – kaip kurti geresnį Lietuvos žmonių gyvenimą.

Kitos naujienos