Mažeikių moterų Lions klubas pakvietė prisiminti, išgirsti ir pamatyti tai kas – nepatogu

2022 m. balandžio 7 d.

Balandžio 7 d., Mažeikių kultūros centre, Mažeikių moterų Lions klubo, organizuotame labdaros vakare, įvyko spektaklis ,,Ant bedugnės krašto“. Išgirsti ir pamatyti tai kas nepatogu, skauda. Visada paprasčiau praleistą vakarą juokiantis, bet šį kartą salėje buvo spengianti tyla.

Jaunimo, paauglių šių dienų gyvenimas. Problemos, skauduliai, išgyvenimai kuriuos mes suaugusieji ignoruojame. Juk patogu negirdėti ir nematyti. O statistika negailestinga – per metus Lietuvoje nusižudo viena dvyliktokų klasė.

Ačiū, Mažeikių moterų LIONS klubui, už galimybę išgirsti, pamatyti ir primininti. Jaunimas – Lietuvos ateitis ir ji bus tokia, kokius pamatus padėsime. Saugokime, išgirskime ir suteikime reikiamą pagalbą vardan gražesnės Lietuvos ateities.

Ginti ir auginti Lietuvos vaiką – stiprią, dorą, norinčią kurti ir tobulėti asmenybę tai – Lions Lithuania tikslas.

Dėkojame Mažeikių Vytauto Klovos Muzikos Mokyklos NAMINUKO teatro studijos jauniesiems aktoriams, spektaklio režisierei Daivai Skaringienei.

Renginio metu suaukotos lėšos – skirtos Ukrainos vaikams Mažeikių rajone. Toks buvo jaunųjų aktorių pageidavimas. Ačiū Lietuvos jaunimas – jūs nuostabūs!