LIONS tulpių diena

2019 m. gegužės 5 d.

Gegužės 4 dieną visoje Lietuvoje vyko ketvirtoji LIONS Tulpių diena “Tulpė gali pažaboti smurtą”. Po Vilniaus senamiestį vaikščiojo ir tulpes dalijo apie 50 akcijos dalyvių. Akcijos organizatoriams, “LIONS Quest Lietuva” talkino gimnazistai ir Vilniaus LEO klubo nariai.

Į akciją įsijungė ir kitų miestų LIONS klubų nariai. Vieno aktyviausių – Kėdainių LIONS moterų klubas, prisijungiantis jau trečius metus. Kėdainių rajone „LIONS Quest“ programas diegia ne viena švietimo įstaiga. 2018 m. Kėdainių moterų LIONS klubui pavyko parduoti 263 vnt. tulpių, surinko 536 eurų, už kuriuos buvo nupirkti 62 vnt. pratybų sąsiuviniai. Šiemet prasmingoji ,,Tulpių‘‘ akcija pasklido dar plačiau: buvo parduota net 552 tulpės.

Iš viso akcijos rengėjai surinko 2500 eurų. Už šią sumą nupirktos “LIONS Quest” socialinio ir emocinio ugdymo programos rudenį pasieks šalies mokyklas. Tikime, kad nuoseklus socialinis ir emocinis ugdymas sustiprina mus: imame geriau pažinti save ir labiau sutarti su kitais, pripažįstame skirtumus, išmokstame būti socialiai atsakingi ir priimti atsakingus sprendimus.