LIONS Plungėje įrengs multisensorinį kambarį vaikams su negalia

2021 m. birželio 8 d.

Pasaulinės LIONS organizacijos fondas Amerikoje – LCIF (LIONS Club International Foundation) – skyrė finansavimą Plungės LIONS klubo projektui „Multisensorinio kambario vaikams, turintiems autizmo, judėjimo, raidos ir psichologinių problemų, įrengimui vaikų darželyje „Pasaka” Plungėje“.

Toks kambarys, kuris reikalingas autizmo spektro sutrikimą (elgesio sutrikimą), raidos sutrikimų bei psichikos negalią turintiems vaikams, Plungėje bus pirmas.

Projekto vertė – 49 tūkst. JAV dolerių, LCIF finansuoja didžiąją projekto dalį – 35 tūkst. JAV dolerių. Projekto trukmė – 2 metai.

Įrengus šį kambarį, bus taikomos metodikos, stimuliuojančios sergančius vaikus per įvairius pojūčius ir jusles: klausą, lytėjimą, kvapą, didinančios vaikų socializaciją ir pan.

Sveikiname Plungės LIONS klubą, gavus tarptautinį finansavimą ir padedant spręsti Plungės miesto socialines problemas.

Plungės LIONS klubas kviečia jungtis partnerius. Norintieji prisidėti prie šio projekto kviečiami bendradarbiauti, paaukoti. Klubo sąskaitos Nr. LT087182000001700451.