Lions nepavargsta – pagalba Ukrainai nesustoja

2022 m. birželio 20 d.

Lietuvos Lions klubų parama Ukrainos žmonėms tęsiasi nuolat ir nesustoja. Nuo maisto, vaistų, kuprinių, kompiuterių iki tiesiog brangiausio dalyko – laiko kartu. Juk kartais dėmesys labiausiai gydo karo atvertas žaizdas. Būkime kartu, dalinkimės gerumu. Viskas praeina, baigsis ir šis beprasmis karas, Ukraina sužydės.

Ačiū Lietuvos Lions klubams už nuolatinę paramą, pagalbą ir dėmesį ukrainiečiams:

Vilkaviškio LIONS klubas, Šiaulių LIONS klubas, Šiaulių rajono LIONS klubas, Šiaulių Alka Lions klubas, Šiaulių moterų LIONS klubas, Vilniaus Vytauto Didžiojo LIONS klubo, Mažeikių moterų LIONS klubas, Tauragės Lions klubas, Druskininkų LIONS moterų klubas, Dzūkijos Lions klubas, Vilniaus Lions moterų klubas, Kauno moterų LIONS klubas, Kaunas Lions klubas, Kauno Tauro LIONS klubas ir kt.

Ukrainos žmonės tikrai prisimins ir įvertins Jūsų pastangas ir pagalbą. Lietuva išvien su Ukraina.