Lions Lithuania gubernijos ir klubų atstovų vizitas Ukrainos ambasadoje

2022 m. balandžio 6 d.

Kai karas Ukrainoje darosi vis žiauresnis, kai matant vaizdus abejingais tiesiog negalime būti, Ukrainos ambasados atstovai vis kartoja ,,Mes laimėsime! Ukraina bus laisva

Su Ukraina bus laisva ir visa Europa. Tuo privalome tikėti ir neperstojamai kovoti priemonėmis kuriomis galime. Šį kartą tai vaistų krovinys Ukrainos ligoninėms.

Lietuvos Lions asociacijos gubernatorius prof. dr. Andrius Stasiukynas, Lions gubernijos atstovas Virginijus Jasaitis ir Viniaus moterų Lions klubo prezidentė Lina Jakučionienė drauge su Ukrainos ambasados atstovais sutarė dėl labai svarbaus krovinio – Ukrainos ligoninėms reikalingų vaistų – pristatymo. Jau netrukus vaistai, pasieks Ukrainos ligonines kur gydomi sužeistieji kariai ir civiliai gyventojai. Vaistams įsigyti skiriamos, Vilniaus moterų Lions klubo ukrainietiškų barščių akcijos metu, surinktos lėšos, per 30 tūkst. Eur.

Ačiū Vilniaus moterų Lions klubui.

Slava Ukraina