Naujienos

LIONS klubų asociacijos gubernatorius 2021/2022 metų kadencijoje Padėkos popietė

2022 m. birželio 27 d.

Lietuvos LIONS klubų asociacijos gubernatorius prof. dr. Andrius Stasiukynas surengė padėkos popietę, kurios metu norėjo padėkoti visiems, kurie 2021/2022 metų kadencijoje tarnavo, padėjo, buvo kartu, bendradarbiavo ir siekė bendrų tikslų.

“Padėkoti visiems, kurių per šiuos metus buvo tiek daug – neįmanoma, tačiau aš esu nepaprastai dėkingas visiems ir kiekvienam atskirai, kurie buvote kartu. Dėkoju už Jūsų atviras širdis ir nuveiktus darbus!”

Gubernatorius ypatingai dėkojo Lietuvos LIONS klubų asociacijos 2021/2022 Valdybai, klubų prezidentams, aktyviausiems LIONS nariams.

“Kiek DAUG reiškia parama ir vienybė darant gerus darbus” – Gubernatorius ypatingai dėkojo už draugystę su Lietuvos LIONS klubų asociacija (D131) visiems, kurie prisidėjo prie paramos visuotiniam naujagimių tikrinimui, paramos pabėgėliams, pagalbos nukentėjusiems nuo karo Ukrainoje, organizuojant tradicinę Kuršių nerijos talką, tarptautiniams partneriams, paramos koncerto “Vienybės jėga” komandai. Ypatingas AČIŪ ir organizacijoms, kurios bendradarbiauja su Lietuvos LIONS klubų asociacija ir taip pat daro pasaulį geresniu – Rotary International D1462

 

Per šiuos metus įrodėme sau, kad kartu mes galime padaryti daug reikšmingų darbų Lietuvai.

 

Kitos naujienos