Lions didžiuojasi savo nariais – Milda Dambrauskienė

2022 m. vasario 7 d.

MILDA DAMBRAUSKIENĖ – Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno klinikų vaikų neurologė, dirbanti Nervų ir raumenų ligų centre. Jos dėmesys ir atsakomybė – vaikai, jų patirtys, jų istorijos, kurias paženklina liga. Gydytoja vaikų neurologė, visuomenininkė. Gilinasi į retų ligų sritį, suteikdama daugiau vilties ir gelbėdama pacientus nuo nežinomybės. Ji yra gerais darbais garsėjančio Kauno moterų LIONS klubo prezidentė, prisideda prie neatlygintinos kraujo donorystės idėjos sklaidos, jai suteiktas Lietuvos donorystės žymūnės vardas.

Milda visada besišypsanti, spinduliuojanti gėriu, meile žmonėms ir savo darbui. Nominuota ,,Metų Kaunietės 2021″ rinkimuose. Moteris kuri tikrai verta šios karūnos, kviečiame balsuoti už Milda Dambrauskienė paspaudus nuorodą Milda Dambrauskienė – Metų kaunietė (diena.lt)  Mildos numeris – 11