Naujienos

Lietuvos LIONS asociacijos XXIV forumas

2021 m. rugsėjo 19 d.

Rugsėjo 17-19 d. įvyko Lietuvos Lions asociacijos XXIV forumas. Konferencija, komandinės rungtys, naujųjų prezidentų priesaika, aukcionas ir daug gerų emocijų buvo pilnas visas savaitgalis.

Penktadienį, rugsėjo 17 d., vyko konferencija su įdomiais pranešėjais:

Globalieji burbulai ir Lietuvos realybė. prof. socialinių moklų daktaras Lietuvos komunikacijos ir vadybos teoretikas Arūnas Augustinaitis.

Sumani ir dvasinga visuomenė. Kunigas Algirdas Toliatas.

Socialinės inovacijos: kuriantis žmogus naujausių technologijų centre.  Dr. Vilma Popovienė, Lietuvos socialinių inovacijų klasterio direktorė.

Po konferencijos ,,Upas Events” surengė komandos formavimo mokymus, kur pareigūnai turėjo galimybę labiau pažinti vieni kitus, įsigilinti į kolegos klubo veiklą bei pasidalinti patirtimi, bendromis idėjomis ir ateities planais.

Šeštadienį, rugsėjo 18 d., Lions klubų nariai į forumą rinkosi jau nuo ankstyvo ryto. Liūtus pasitiko PDG sveikinimai, gubernatorius prof. dr. Andrius Stasiukynas pristatė 2021/2022 metų tarptautinio Lions organizacijos prezidento Douglas X. Alexander užduotą misiją – tarnaukime iš širdies. Taip ir pradėtas šių metų Lietuvos Lions gerų darbų sezonas – atviromis širdimis sugiedotas himnas, iškelta Lions vėliava.

Gubernatorius  priesaikai kvietė naujuosius klubų prezidentus. Pristatytas naujai registruotas pirmasis tarptautinis Lions klubas ,,Littouwin”.

Forumo metu muzikinį pasirodymą dovanojo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos magistrantas Evald Masalski, išrinktas atstovauti Lietuvai LIONS Europos muzikos konkurse kaip gabiausias mūsų šalies jaunasis saksofonininkas.

Po oficialios forumo atidarymo dalies Lions klubų nariai turėjo galimybę sudalyvauti komandiniame žaidime ,,Aukso karštinė”.

 

Šie metai ypatingi ir tuo, kad Lietuvos Lions asociacija D-131 ir Rotary D1462 susijungia bendriems geriems darbams! Ačiū Rotary valdytojui Evaldui Vaineikiui už sveikinimą forume ir dosnią paramą Lions metų tikslui – ,,Padėkime naujagimiui aplenkti ligą”.

Forumo metu Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų, Nervų ir raumenų ligų centro, Vaikų neurologijos skyriaus, Neurologijos klinikos gydytoja, vaikų neurologė, Lietuvos vaikų neurologų asociacijos pirmininkė Milda Dambrauskienė pristatė Lietuvos Lions gubernijos iškeltą tikslą – galimybę kiekvienam Lietuvos naujagimiui gauti nemokamą spinalinės raumenų atrofijos tyrimą. Tikslo kaina – 75 000 Eur.

Lietuvos Lions XXIV forumo metu vyko labdaringas aukcionas. Aukos skirtos visos Lietuvos

naujagimių genetinės ligos, spinalinės raumenų atrofijos tyrimams.

Aukciono metu surinkta suma – 7750 Eur.

Oras nelepino, lietaus nepagailėjo, bet dėl to šventė tik įgavo naujų jausmų. Ugnis, ledas, vanduo – visa tai nebaisu, kai dega gėriu širdys Lietuvos liūtų. Naujasis sezonas žada daug gerų darbų ir naujų projektų, o svarbiausia nepamiršti, kad tarnaujame iš ŠIRDIES.

Kitos naujienos