Naujienos

Lietuva visada kartu su Ukraina

2022 m. kovo 7 d.

Kai sveikas protas palieka galvą, širdis tampa šalta ir bejausmė, lieka tik demonstruoti savo raumenis ir naikinti viską, kas aplink, ir visai nesvarbu, tavo tai ar ne. Laisva ir nepriklausoma Ukraina užpulta. Tai karas prieš mūsų visų laisvę ir nepriklausomybę. Lions asociacija Lietuva D-131 tuoj pat susisiekė su Ukrainos ir Lenkijos Lions gubernijomis dėl skubios pagalbos bendruomenėms. Gautas skubus pagalbos prašymas. Jų prioritetas buvo kūdikiai, vaikai ir moterys. Per 7 pirmas karo dienas Ukrainoje gimė per 300 naujagimių. Reikėjo skubiai pasirūpinti jų maistu, higienos priemonėmis. Daugybė vaikų slelpiasi rūsiuose be maisto, trūksta medicinos priemonių, vaistų nuo skausmo, temperatūros, nerimo ir t.t.
Lions asociacija skubiai paviešino skelbimą paramos rinkimui ir per 4 dienas priemonių surinkta už 53 000.00 Eur. Galime drąsiai džiaugtis ir dalintis, kad paramos siunta pasiekė tikslą! 64 paletės (2 pilnos fūros) žmonių neįtikėtino gerumo. Skubiai reikalingų priemonių kūdikiams, vaikams ir moterims, vaistai, med. priemonės, turniketai, pieno mišiniai, maistas, maisto papildai pasiekė Lenkijos pasienyje esančius sandėlius. Ten surūšiuoti pagal pateiktą prašymą iškeliavo į pikinius karo taškus – Kijevą ir Charkovą.
Tiek daug nuostabių dalykų kartu su maistu, vaistais ir higienos priemonėmis nukeliavo į Ukrainą! Žmonių tikėjimo pilnos atvirutės, vaikų piešiniai, širdutės su linkėjimais… Ukrainos žmonės tikrai pajus, koks stiprus mūsų palaikymas.
Neįtikėtina, kokios didelės Lietuvos žmonių širdys.
Lietuva visada kartu su Ukraina!

Kitos naujienos