Naujienos
Koncerte ,,Vienybės jėga” tiesioginis balsas iš Azovstal gamyklos požemių.
2022 m. balandžio 30 d.
Tiesioginis skambutis į karo zoną. 
Vos prasidėjus ,,Vienybės jėga“ dainininkės ir šio renginio vedėjos Ruslanos lūpomis skambėjo Ukrainos himnas. „Pamenu, kai himną giedoti teko 2014 metais, Mariupolio mieste. Tąkart mus bandė išgąsdinti grasinant snaiperio šūviais. Bet mes neišsigandome, nebijome ir šiandien“, – sakė Ruslana. Netrukus ji su žiūrovais pasisveikino ir lietuvių kalba.
Koncerto metu vedėjai Arūnas Valinskas ir Ukrainos atlikėja Ruslana tiesioginiu skambučiu kreipėsi į Mariupolio gynėjus. „Turime siųsti jiems savo palaikymą ir stiprybę! Privalome parodyti, kokie vieningi esame. Suteikime jiems viltį, atsistokime ir pagerbkime tuos gyvuosius, kurie kiekvieną dieną kovoja už savo gyvybę“, – kvietė renginio vedėjai. Tuo metu visi Žalgirio arenoje esantys žiūrovai atsistojo – taip pagerbė visus kovojančius už karo purtomą Ukrainą.
Kitos naujienos
2026 m. kovo 24 d.
„Winter is Coming to Ukraine”
Vykdome WICTU4 – ketvirtąjį „Winter is Coming to Ukraine" kampaniją, kurios tikslas – nupirkti ir pristatyti vidutinės ir didesnės galios dyzelinius generatorius (50-500 kVA) ten, kur jų labiausiai reikia: į mokyklas, ligonines, vandentiekio stotis, gaisrines, šildymosi punktus, kitas kritiškai svarbias įstaigas.
2026 m. kovo 20 d.
Lietuvos LIONS Taikos plakato konkurso nugalėtojų pagerbimo šventė!
Didžiuojamės galėdami pasidalinti ypatingos dienos akimirkomis – įvyko Lietuvos LIONS Taikos plakato konkurso nugalėtojų pagerbimo šventė.
2026 m. vasario 13 d.
LIONS dviejų dienų lyderystės mokymai (RLLI)
Kviečiane registruotis LIONS dviejų dienų lyderystės mokymai (RLLI)
2026 m. vasario 3 d.
Inauguruotas Vilniaus Vyčio LEO klubas
Iškilmingai inauguruotas Vilniaus Vyčio Leo klubas – jaunimas, kuris renkasi lyderystę per tarnystę. Didžiuojamės jaunais žmonėmis, kurie renkasi ne stebėti, o veikti. LEO – tai Lyderystė. Patirtis. Galimybės. Ir viską jungia pasirinkimas būti pokyčiu.
2025 m. gruodžio 16 d.
Lietuvos LIONS klubų apygardos D 131 gubernatorių susitikimas
Lietuvos LIONS klubų apygardos D 131 gubernatoriaus Henriko Ivanausko inicijuotas susitikimas su buvusiais apygardos gubernatoriais (PDG).
2025 m. gruodžio 9 d.
Džiaugiamės prasmingu bendradarbiavimu.
Lietuvos LIONS klubų apygardos D-131 gubernatoriaus Henriko Ivanausko susitikimas su aplinkosaugos komiteto vadove Aušra Feser iš Nidos LIONS klubo – tai svarbus žingsnis stiprinant mūsų bendrą siekį kurti švaresnę ir tvaresnę aplinką.