Gruodžio 5-oji – LEO diena: jaunieji Kauno ir Vilniaus „liūtukai“ siunčia sveikinimus

2020 m. gruodžio 5 d.

Sveikiname jaunuosius LEO su tarptautine LEO diena bei dalinamės Vilniaus ir Kauno LEO klubų veiklų pristatymais.

VILNIAUS LEO KLUBAS

Su gruodžio 5-ąja – visame pasaulyje ir Lietuvoje švenčiama tarptautinė jaunimo klubų LEO judėjimo diena!

LEO – Leadership, Experience, Opportunity.
LEO – vadovavimas, patirtis, galimybės.

Daugiau kaip 150 šalių ir daugiau kaip 140 tūkstančių LEO klubų narių, tarp jų ir Vilniaus LEO klubo nariai, padeda sergantiems vaikams, seneliams, prisideda prie gamtos išsaugojimo, rengia labdaros renginius ir dar daug daug ko daro, taip pat tobulina save ir gerina aplinkinį pasaulį.

Gruodžio 5-osios proga kviečiame norinčiuosius prisijungti prie mūsų Vilniaus LEO klubo. Jeigu nori užsiimti visuomenine veikla, kuria gali padėti kitiems, ir dalintis idėjomis, esi aktyvus ir norintis veikti jaunuolis? Prisijunk prie mūsų!

Visų norinčių prašome užpildyti šią anketą: ČIA

KAUNO LEO KLUBAS

Mieli LEO nariai, taip pat LIONS nariai ir visi, kam svarbi savanorystės idėja, sveikiname Jus su tarptautine LEO diena!

Nors šie metai buvo pilni iššūkių, tačiau mūsų Kauno LEO klubas nenustojo bendrauti ir toliau intensyviai kuria idėjas tolimesniems darbams. Norime pasidžiaugti, kad 2020 m. vasario mėn. įgyvendinome sėkmingą paramos renginį „Mažasis Princas“. Renginys atspindėjo vieną iš strateginių lionizmo krypčių – tąkart lėšos buvo renkamos Kauno klinikų vaikų endokrinologiniam skyriui.

Džiaugiamės, kad palaikome gerus ryšius su LIONS klubais, todėl kiekvienais metais stengiamės dalyvauti Lietuvos LIONS klubų forumuose.

Kauno LEO klubas nuolat pildosi naujais nariais – ir šiemet į mūsų gretas įsiliejo 3 nauji nariai, kuriuos mes šiltai priėmėme į mūsų smagų kolektyvą. Nuolat stipriname ir tarpusavio ryšius, bendraudami, leisdami laiką kartu bei generuodami naujas idėjas naujiems projektams. Vasarą plaukėme baidarėmis Varėnės upe, rudenį savo jėgas išbandėme lazerių erdvėje „Lazertronas“, taip pat turėjome iššūkį pabėgti iš „Laboratorijos“ pabėgimo kambario. Ir dar – kiekvienų metų rudenį turime tradiciją prieš Vėlines tvarkyti apleistus ir pamirštus kapus.

Taigi, šios mums šventinės dienos proga visiems LEO nariams linkime neprarasti optimizmo, prisiminti LEO klubų misiją bei savanorystės idėją ir niekada nenustoti tarnauti dėl geresnio rytojaus.