Naujienos
Gruodžio 5-oji – LEO diena: jaunieji Kauno ir Vilniaus „liūtukai“ siunčia sveikinimus
2020 m. gruodžio 5 d.
Sveikiname jaunuosius LEO su tarptautine LEO diena bei dalinamės Vilniaus ir Kauno LEO klubų veiklų pristatymais.
VILNIAUS LEO KLUBAS
Su gruodžio 5-ąja – visame pasaulyje ir Lietuvoje švenčiama tarptautinė jaunimo klubų LEO judėjimo diena!
LEO – Leadership, Experience, Opportunity.
LEO – vadovavimas, patirtis, galimybės.
Daugiau kaip 150 šalių ir daugiau kaip 140 tūkstančių LEO klubų narių, tarp jų ir Vilniaus LEO klubo nariai, padeda sergantiems vaikams, seneliams, prisideda prie gamtos išsaugojimo, rengia labdaros renginius ir dar daug daug ko daro, taip pat tobulina save ir gerina aplinkinį pasaulį.
Gruodžio 5-osios proga kviečiame norinčiuosius prisijungti prie mūsų Vilniaus LEO klubo. Jeigu nori užsiimti visuomenine veikla, kuria gali padėti kitiems, ir dalintis idėjomis, esi aktyvus ir norintis veikti jaunuolis? Prisijunk prie mūsų!
Visų norinčių prašome užpildyti šią anketą: ČIA
KAUNO LEO KLUBAS
Mieli LEO nariai, taip pat LIONS nariai ir visi, kam svarbi savanorystės idėja, sveikiname Jus su tarptautine LEO diena!
Nors šie metai buvo pilni iššūkių, tačiau mūsų Kauno LEO klubas nenustojo bendrauti ir toliau intensyviai kuria idėjas tolimesniems darbams. Norime pasidžiaugti, kad 2020 m. vasario mėn. įgyvendinome sėkmingą paramos renginį „Mažasis Princas“. Renginys atspindėjo vieną iš strateginių lionizmo krypčių – tąkart lėšos buvo renkamos Kauno klinikų vaikų endokrinologiniam skyriui.
Džiaugiamės, kad palaikome gerus ryšius su LIONS klubais, todėl kiekvienais metais stengiamės dalyvauti Lietuvos LIONS klubų forumuose.
Kauno LEO klubas nuolat pildosi naujais nariais – ir šiemet į mūsų gretas įsiliejo 3 nauji nariai, kuriuos mes šiltai priėmėme į mūsų smagų kolektyvą. Nuolat stipriname ir tarpusavio ryšius, bendraudami, leisdami laiką kartu bei generuodami naujas idėjas naujiems projektams. Vasarą plaukėme baidarėmis Varėnės upe, rudenį savo jėgas išbandėme lazerių erdvėje „Lazertronas“, taip pat turėjome iššūkį pabėgti iš „Laboratorijos“ pabėgimo kambario. Ir dar – kiekvienų metų rudenį turime tradiciją prieš Vėlines tvarkyti apleistus ir pamirštus kapus.
Taigi, šios mums šventinės dienos proga visiems LEO nariams linkime neprarasti optimizmo, prisiminti LEO klubų misiją bei savanorystės idėją ir niekada nenustoti tarnauti dėl geresnio rytojaus.
Kitos naujienos

2021 m. balandžio 7 d.
LYDERYSTĖS mokymai
Kviečiame 2021 m. balandžio 9-10 dienomis esamus klubų prezidentus, būsimus kitos kadencijos prezidentus bei viceprezidentus, taip pat aktyvius klubo narius į LYDERYSTĖS mokymus – RLLI (angl. „Regional Lions Leadership Institute“).

2021 m. balandžio 2 d.
Kauno LIONS klubai susivienijo ypatingų vaikų labui
Pasaulinės autizmo supratimo dienos išvakarėse Kauno LIONS klubų prezidentai susitiko Pranio Daunio ugdymo centro kiemelyje – čia po kelis mėnesius trukusių darbų „įsitaisė“ klubų padovanoti spalvingi spyruokliukai ir sūpynės. Tai pirmasis bendras keturių Kauno klubų projektas, kurio finišas simboliškai sutapo su autizmui skirto mėnesio pradžia.

2021 m. kovo 12 d.
LIONS pasveikino 700-ąjį narį
Lietuvos LIONS klubų asociacija narių skaičiumi perkopė į aštuntą šimtuką – Kovo 11-osios šventės išvakarėse priėmė jubiliejinį – 700-ąjį – narį!

2021 m. kovo 12 d.
Savanoriavimo patirtis padeda jaunimui susirasti darbą, teigia 96 proc. jaunuolių
Savanoriavimas ir patirtis visuomeninėje veikloje turi teigiamos įtakos jaunimui ieškant ir susirandant darbą, taip pasisakė net 96 proc.

2021 m. kovo 3 d.
Norite daugiau sveikatos ir laimės? Savanoriaukite!
Savanorystės naudą sveikatai įrodo tiek daug tyrimų, kad mokslininkai pataria ją traktuoti kaip vieną iš sveikos gyvensenos elementų.

2021 m. kovo 3 d.
Visuomenė net karantino metu linkusi padėti higieninių priemonių stokojančioms merginoms
Šalyje tvyrant socialinei įtampai ir nežinomybei organizuota socialinė akcija parodė, kad sunkūs laikai suvienija žmones.