Naujienos

Džiugios akimirkos iš XXVI Lietuvos LIONS klubų forumo

2023 m. rugsėjo 25 d.

XXVI Lietuvos LIONS klubų forumas įvyko Klaipėdoje su aukščiausio lygio energija, gera nuotaika, laisvomis mintimis ir bendryste, vienijančia Lietuvos LIONS bendruomenės narius. 

XXVI Lietuvos LIONS klubų forumas 2023 m. rugsėjo 22 d. prasidėjo ,,Nauji balsai” simpoziumo gubernatorių ir prezidentų vakaru, į kurį susirinko daugiau nei 40 esamų LIONS klubų prezidentų ir buvusių Lietuvos LIONS gubernatorių. Vakarienės tikslas – naujos ir novatoriškos idėjos lionizmo plėtrai, o šventinė bei pakili atmosfera – neatsiejama susitikimo dalis.

Rugsėjo 23 d.  XXVI Lietuvos LIONS klubų forumo atidarymas su „Musica humana“ ir jaunuoju talentu  Rimantas Jagminu priešakyje, kuris Lietuvos LIONS klubų iniciatyva siunčiamas į tarptautinį LIONS muzikos festivalį.

Po to susirinkusiųjų laukė improvizacija su Andrimi Žebrausku –  gerai žinomu aktoriumi, improvizacijos meistru. Smagi ir neįkainojama patirtis – improvizacija liūtų gyvenimo scenoje. 

XXVI Lietuvos LIONS klubų forumo metu taip pat inauguruoti 2023 – 2024 metų kadencijos prezidentai.

Neatsiejama forumo dalis –  tradicinė LIONS klubų eisena. Nes liūtai – matomi, girdimi ir mylimi visuose Lietuvos miestuose.

XXVI Lietuvos LIONS klubų forumą vainikavo iškilimgas GALA vakaras su daugybe šiltų, nuoširdžių, liūtiškų emocijų.

Kitos naujienos