Naujienos

Druskininkų LIONS moterų klubas globoja Ukrainos našlaičius

2021 m. lapkričio 24 d.

Vaikų namuose ,,Perlynka” auga skaudžiai likimo nuskriausti Ukrainos vaikučiai.

Nėra baisesnės lemties vaikui, kai tenka gyventi be mamos ir tėčio.

Vaikams nuolat trūksta medikamentų, higienos priemonių, vitaminų, naudingo vaikų organizmui maisto, vaisių, saldumynų, kultūrinių ir edukacinių renginių.

Krikščioniški vaikų namai „Perlynka“ veikia jau virš 20 metų. Kai kuriems vaikučiams šie namai tapo gyvenimo atramos tašku. Jiems neužtenka simbolinės valstybės skiriamos paramos, todėl išgyvena tik rėmėjų, ir rūpestingų globėjų pagalba.

LIONS judėjimo savanoriai atstovauja įvairioms tautoms, kultūroms, rasėms, profesijoms, bei kartoms. Ši įvairovė LIONS organizacijai leidžia efektyviai dalintis patirtimi, teikti pagalbą, ir pasinaudojant tarptautine partneryste įgyvendinti įvairius projektus.

2021 m. rugpjučio 5 d. LIONS judėjimo deka ,,Perlynkos” vaikai pirmą kartą savo gyvenime aplankė baseiną. Vykdydamos akciją Druskininkų Lions moterų klubo savanorės kartu su Ukrainos našlaičiais praleido penkias dienas tam, kad išsiaiškinti vaikų poreikius, siekdamos ne tik nuvežti vienkartinę materialinę paramą, tačiau ir užmegzti ryšį su vietos bendruomene, bei išreikšti nuolatinį palaikymą.

2022 m. vasarą Lietuvoje planuojama stovykla vaikams našlaičiams iš Ukrainos. Netekę tėvų dėmesio vaikučiai visus metus svajoja apie vasaros atostogas. Ir šiai svajonei įgyvendinti turime svarbiausią dalyką – norą padovanoti kuo daugiau šviesių ir šiltų vaikystės prisiminimų.

 

Kitos naujienos