Didžiausios labdaros organizacijos LIONS prezidentas Lietuvoje – apie svarbiausią klausimą gyvenime

2019 m. rugsėjo 30 d.

Pagrindinis mūsų klausimas gyvenime ir santykiuose su kitais žmonėmis turėtų būti toks: „Kaip aš galiu padėti tau pasiekti tavo tikslą?“, – sako sekmadienį į Lietuvą atvykęs didžiausios pasaulyje klubinės labdaros organizacijos LIONS tarptautinis prezidentas dr. Jung-Yul Choi iš Pietų Korėjos.

Pasak jo, laimingą visuomenę galime sukurti tik padėdami kitiems. „Rūpinuosi sunkiai besiverčiančiais žmonėmis, nes žinau, ką reiškia gyventi vargingai“, – sako labdaringa veikla jau 42 metus užsiimantis Vilniuje viešintis tarptautinis LIONS prezidentas, kuris asmeniškai patyrė Pietų Korėjos transformaciją iš skurdžios į klestinčios ekonomikos valstybę.

„Mūsų pareiga yra paruošti kartą, kuri ateis gyventi po mūsų. Visuomeninės organizacijos yra didžiausia bendruomenių jėga, tradicijų ir pažangaus pokyčio kūrėjos“, – susitikdamas su Lietuvos „liūtais“, sako LIONS organizacijos, vienijančios 48 tūkst. klubų 202-jose šalyse, vadovas.

Vilniuje LIONS prezidentas Jung-Yul Choi su LR Švietimo, mokslo ir sporto ministru Algirdu Monkevičiumi kalbėsis apie jaunimo socialinio ir emocinio ugdymo programos „LIONS QUEST“ galimybes ir strateginius tikslus švietimo srityje, apie visuomeninių organizacijų įtaką bendruomenių stiprinimui. Prezidentas Choi su žmona taip pat susitiks su Lietuvos LIONS klubų asociacijos vadovais, 34-ių mūsų šalyje veikiančių LIONS klubų nariais, dalinsis naujausiomis žiniomis ir kalbėsis apie pasaulines visuomeninės veiklos tendencijas, kaip jas aktualizuoti mažose bendruomenėse.

„Mes žinomi dėl savo gebėjimų padėti žmonėms ir bendruomenėms. Esame puikus pavyzdys, kiek daug galime pasiekti darniai suvieniję jėgas. Kiekvienas LIONS narys atsineša savo požiūrį, patirtį, žinias ir įgūdžius – tai ir sudaro organizacijos stiprybę siekiant rezultato. Kai daug žmonių apjungia savo jėgas – įvyksta teigiami pokyčiai“, – dalinasi mintimis su skirtingų šalių LIONS nariais mėgstantis bendrauti dr. Jung-Yul Choi.

Lietuvos LIONS klubų asociacijos gubernatorius Almantas Pėstininkas pabrėžia, kad visuomeninė LIONS veikla remiasi ne atsitiktinumais, o tęstinumu.

„Džiagiamės, kad tarptautinis prezidentas atkreipė dėmesį į Lietuvą kaip į šalį Šiaurės Europos regione, itin aktyviai stiprinančią labdaringos veiklos tradicijas. Per pastaruosius metus LIONS judėjimas Lietuvoje ypač suaktyvėjo, plečiasi lionizmo filosofijos ir idėjų sklaida, kuriame stipresnius ryšius su JAV ir kitomis šalimis, teikiame paraiškas ir gauname finansavimą iš LCIF-Lions Clubs International Foundation, vykdome bendrus tarptautinius labdaros ir gerovės projektus, auginame narių skaičių, kurių ir amžius vis jaunėja“, – Lietuvos LIONS klubų veiklos tendencijas apibūdina gubernatorius A. Pėstininkas.

Vilniuje viešėsiantis dr. Jung-Yul Choi yra suplanavęs skirti laiko ir pasivaikščiojimams po miestą. Tarptautinis LIONS prezidentas yra pagarsėjęs stipria valia ir tvirtais asmeniniais įpročiais: jis keliasi 3 val. ryto ir pirmiausia eina pasivaikščioti, apmąsto dienos tikslus bei darbus ir, tik skiręs deramo laiko pamąstymams, pradeda kalbėti. Lietuvoje tarptautinis LIONS prezidentas vieši su žmona Seung-Bok Choi.

APIE prezidentą dr. Jung-Yul Choi

Pietų Korėjos Busano „Jae-il Lions“ klubo nariu dr. Choi yra nuo 1977-ųjų. Per tą laiką užėmė įvairias pareigas asociacijoje, įskaitant klubo prezidento, valdybos sekretoriaus, apygardos gubernatoriaus ir tarptautinio direktoriaus. Už savo tarnybą asociacijai LIONS prezidentas Choi gavo daugybę apdovanojimų, įskaitant humanitarinės partnerystės, lyderystės ir gerosios valios ambasadoriaus apdovanojimus. Dr. Choi yra reiklus sau, kelia didelius tikslus ir tiki, kad norint pasiekti sėkmės, reikia dirbti daugiau nei vidutiniškai. Be LIONS veiklos prezidentas Choi yra tarptautinės prekybos bendrovės „Koala Company“ vykdomasis direktorius, taip pat buvęs Busano sporto asociacijos direktorius. Jis teigia visuomeninėje veikloje pritaikęs versle išmoktas pamokas ir atvirkščiai. Prezidentas Choi ir jo žmona Seung-Bok turi vieną sūnų, keturias dukras ir dvi anūkes. Prezidentas su žmona lankosi Lietuvoje 2019 m. rugsėjo 29 – spalio 1 d. Vėliau, spalio 4-6 d. jie lankysis Taline, kur vyks LIONS Europos forumas.