Naujienos

2 LIONS klubams skirti prestižiniai „Club Excellence“ apdovanojimai

2020 m. gruodžio 14 d.

Tarptautinė LIONS organizacija apdovanojo du Lietuvos LIONS klubų asociacijos klubus ir įvertino juos LIONS Clubs International klubo meistrystės apdovanojimais. Prestižiniai apdovanojimai buvo suteikti, įvertinus klubų pasiekimus, tarnaujant ir telkiant savo bendruomenes.

„Dėkui klubams, LIONS nariams, kurie yra tarsi šviečiantys žiburėliai, kurie yra puikus pavyzdį kaip kuo plačiau ir artimiau dirbti ir įtraukti bendruomenę. Tarptautinis klubo meistrystės apdovanojimas yra daugiau nei apdovanojimas… – tai įrodymas, kad klubas yra stiprus. Ir šis įrodymas klubą lydės visada, nes papuoš klubo vėliavą. Taip norėtųsi šiuos apdovanojimus įteikti gyvai, tačiau šiemet tai tenka daryti nuotoliniu būdu“, – sako Lietuvos LIONS klubų gubernatorė Daiva Grikšienė.

Taigi, „Club Excellence Awards“ – Klubo meistrystės apdovanojimu – įvertintas Klaipėdos moterų LIONS klubas “Smiltė” už ypatingą indėlį, prisidedant prie pagalbos savo bendruomenei kovoje su COVID-19 pandemija. Pavasarį Lietuvos LIONS klubų asociacija kvietė visus Lietuvos LIONS klubus susitelkti kovai su koronavirusu ir padėti vietos bendruomenėms įsigyti medicininių apsaugos priemonių. Klaipėdietės akcijos „Apsaugotas medikas – ramesnis pilietis“ metu skyrė lėšų ir nupirko 5 ventiliacijos aparatus Klaipėdos universitetinei ligoninei.

Apdovanojimas už klubo meistrystę įteiktas ir dar labai jaunam (tik pavasarį 2 m. švęsiančiam), bet veikliam ir energingam Tauragės LIONS klubui už naujos patriotinės iniciatyvos iniciavimą ir sklaidą. Šis klubas tapo atminties akcijos „Sustok už didvyrius“ įkvėpėjais. Jau keletą metų Tauragės liūtai sausio 13-ąją išskirtinį inicijuoja žuvusiųjų už Lietuvos laisvę atminimą – juos pagerbia visas Tauragės miestas, išsirikiavęs miesto gatvėse ir tvirtai susikabinę rankomis. Pamenate, šį rudenį per mokymus Tauragės LIONS klubas kvietė visus Lietuvos klubus visoje šalyje padaryti tokią bendrą visų Lietuvos liūtų akciją. 2021 m. galbūt pandemija dar neleis gausaus būriavimosi, bet gal 2022-ųjų sausio 13 d. visi Lietuvos LIONS klubai vieningai per visus šalies miestus bei miestelius nuvilnykime su šia kilnia atminties akcija?

Tuo metu klubo prezidento pareigas ėjusiems liūtams taip pat skirti specialūs „Club Excellence“ ženkliukai – jie keliauja Klaipėdos moterų LIONS klubo „Smiltė“ narei Jolantai Valavičienei bei Tauragės LIONS klubo nariui Laurynui Jaručiui.

„Club Excellence“ apdovanojimai teikiami už klubų pasiekimus, tarnaujant savo bendruomenei, ją įtraukiant į LIONS projektus, už klubo narių augimą, už klubų vykdomus išskirtinius projektus ir iniciatyvas, už plačią informacijos sklaidą apie klubo veiklą.

Kitos naujienos