LIONS klubai

Kauno moterų LIONS klubas

„Mes gyvename iš to, ką gauname; bet kuriame gyvenimą iš to, ką duodame“, – V. Čerčilis.

2017 m., minint pasaulinės organizacijos Lions 100-etį aktyvios, įvairias profesijas atstovaujančios ir norinčios dalytis gerumu moterys suvienijo jėgas ir įkūrė Kauno moterų LIONS klubą. Siekia kurti jaukią, smagią bendruomenišką klubo aplinką, kurioje būtų realizuojami prasmingi darbai. Inauguruotas – 2017 m. rugsėjo 16 d. Inauguravo Kauno Tauro LIONS klubas.

Klubo susirinkimų vieta ir laikas: restoranas “Legenda”, Šiaurės pr. 5A, Kaunas; kas antrą mėnesio trečiadienį.

2023 – 2024 m. prezidentė – Skirmantė Maciulevičė.

Kontaktai: tel. +3706 14 63 626, el.p.  kaunomoterulions@gmail.com

Viceprezidentė – Edita Petkutė.

Sekretorė – Oksana Puskunigienė.

Klubo narės

Skirmantė Maciulevičė , Oksana Puskunigienė, Milda Dambrauskienė, Aida Mankuvienė, Diana Stasiulaitienė, Adrija Paknienė, Giedrė Janušauskė, Edita Juknevičienė, Vaiva Klivečkienė, Gerda Storpirštienė, Kristina Morkūnaitė, Karolina Romann, Eglė Grucytė, Ina Grivačiauskienė, Vėtra Markevičiūtė.

Ankstesnės klubo prezidentės

2017 – 2018 m. – Vaiva Klivečkienė,  2018 – 2019 m. – Adrija Paknienė, 2019 – 2020 m. – Živilė Vikertienė, 2020 – 2021 m. – Milda Dambrauskienė, 2021-2022 m. – Milda Dambrauskienė, 2022-2023 m. – Oksana Puskunigienė.

Klubo veiklos pagrindinis tikslas – suvienijus bei įdarbinus skirtingą patirtį, talentus ir didžiulį norą padėti, prisidėti sprendžiant vaikų su negalia, moterų užimtumo ir socialines problemas, sunkiai besiverčiančių šeimų materialinius iššūkius.

Jaunas ir energija trykštantis klubas tamsius rudens vakarus siekia sušildyti kviesdamas į organizuodamas labdaros renginius: jautrų monospektaklį „Gaidukas“ (pagr.vaidmuo – M. Jampolskis) ir išvaizdos negalią turinčio berniuko istoriją pasakojančio filmo “Stebuklas” premjerą. Renginiu metu surinktas lėšas planuojama skirti klubo išskirtoms prioritetinėms kryptims.

Tel. +3706 14 63 626, el.paštas  kaunomoterulions@gmail.com.

Interneto svetainė  www.kmklions.lt

Aktuali informacija