LIONS klubai

Alytaus LIONS moterų klubas

„Kad ir kokį darbą darytum, daryk su meile. Pajusi džiaugsmą.
O jei be meilės, dėl „pliusiuko“, – nė nepradėk, nieko iš to nebus.
Juk visa, kas pasaulyje padaryta gražaus, padaryta iš meilės.“
Tėvas Stanislovas

Lietuvai švenčiant 100 metų sukaktį, 20 aktyvių Dzūkijos moterų įsteigė Alytaus LIONS moterų klubą. Moteris suvienijo siekis prasmingai tarnauti savo šaliai ir žmonėms. Stiprūs esame tiek, kiek stiprūs esame kaip bendruomenė. Matyti kito skausmą, ištiesti gerumo ranką, dalytis nelaukiant grąžos atgal – tai pamatinės vertybės, vienijančios geriems darbams susibūrusias moteris. Jei nori pakeisti pasaulį – pradėk nuo savęs.

Klubas inauguruotas: 2018 m. rugsėjo 7 d., inauguravo („krikštatėviai“) Alytaus Dzūkijos LIONS klubas ir Druskininkų LIONS moterų klubas („krikštamotės“).

Prioritetinė veikla: aklųjų ir silpnaregių sąjungos (LASS) Alytaus miesto ir rajono skyriaus rėmimas ir vaikučių su regos negalia globa ir rėmimas; sunkiomis onkologinėmis ligomis ir diabetu sergantys vaikai.

Klubas renkasi kas antrą trečiadienį.

Susirinkimų vieta: viešbutis-restoranas „Dzūkijos dvaras“, Tarzanijos g. 1, Radžiūnų km.

2023 – 2024 m. prezidentė – Giedrė Aldonienė.

Kontaktai: tel. +370 682 16086, el.p. alytaus.lions.moteru.klubas@gmail.com

Viceprezidentė – Jolita Mockevičienė.

Iždininkė – Rita Arbačiauskienė.

Sekretorė – Solveiga Truncienė.

Klubo narės

Rasa Vitkauskienė, Rita Sabaitė, Rita Arbačiauskienė, Solveiga Truncienė, Giedrė Aldonienė, Jolita Mockevičienė.

El. paštas: alytaus.lions.moteru.klubas@gmail.com

FB paskyra: Alytaus LIONS moterų klubas