LEO klubai

Kauno LEO klubas

Kauno LEO klubas yra pirmasis “liūtukų” klubas Lietuvoje. Kauno LEO klubas yra nevyriausybinė jaunimo organizacija, įregistruota 2003 m. birželio 30 dieną, ir veikianti Kauno apskrityje. Kauno LEO klubas inauguruotas 2007 m. kovo 24 d.

Nuo klubo įsteigimo, jaunimui pavyko suburti tvirtą komandą ir nuveikti daug gerų darbų.

Vieni reikšmingesnių Kauno LEO klubo paramos renginių:

• 2020 m. vasario mėn. Kauno LEO klubas kartu su Kauno kultūros centru suorganizavo labdaros renginį – kino filmo „Mažasis princas“ pagal Antoine’ o de Saint Exupery filosofinę pasaką, peržiūrą. Filmo metu surinktos lėšos buvo skirtos Kauno klinikų endokrinologijos skyriui ,,Mažojo princo“ grupei, t. y. vaikams sergantiems diabetu.
  • 2017 m. labdaros renginys „Dovanok šypseną“ – jo metu rodytas laimingų žmonių teatro spektaklis „Vietų nebėra“. Už surinktas lėšas nupirkta papildų sergantiems Huntingtono liga.
  • 2015 m. labdaros renginys „Dovanok šypseną“ – šio renginio metu rodytas spektaklis „Kitais metais, tuo pačiu laiku“. Visos surinktos lėšos buvo skirtos mamoms, auginančioms vaikus su fizine negalia.
  • 2014 m. labdaros koncertas „Padovanok man šypseną“, kurio metu surinktos lėšos buvo skirtos Kauno miesto ir Kauno rajono socialiai remtinų šeimų vaikų edukacinei veiklai.

Be įvairių renginių Kauno LEO vykdo ir kitas svarbias veiklas.

Kauno LEO klubas yra surengęs:

• piešinių konkursą „Žiema ir aš“;
  • pamokėlę mažiesiems „Kaip taisyklingai valytis dantukus?“
  • įvairių proto mūšių renginių;
  • lėlių teatro pasirodymą remtinoms šeimoms;
  • prisideda prie organizavimo bei pagalbos rengiant LIONS jaunimo stovyklas Lietuvoje;
  • taip pat kiekvienų metų rudenį turi tradiciją lapkričio 1-ąją tvarkyti apleistas ir primirštas kapines.

Kauno LEO klubas nuolat stiprina tarpusavio ryšį, leisdami laiką kartu bei generuodami naujas idėjas. Kiekvieną mėnesį kartu su komanda rengia teambuilding‘o (komandos formavimo) vakarus.

Kauno LEO klubo globėjas – Kauno LIONS klubas.

Kauno LEO klubas kviečia prisijungti ir kartu kurkime geresnę ateitį!

Aktuali informacija