Vilniaus LIONS moterų klubo labdaros renginys

2023 m. kovo 13 d.
18.30 val.

Kviečiame į Protmūšį!

Renginys vyks kovo 13 d., pirmadienį 18:30 val. Best Western”  viešbučio “Stiklo”  konferencijų salėje, Konstitucijos pr. 14, Vilniuje.

Dalyvaukite su savo komanda ar tiesiog prisijunkite prie kitų komandų.

Dalyvio mokestis (20 EUR/ asmeniui). Renginio trukmė 2 val.

Nugalėtojų laukia nuostabus prizas.

Bilietai: https://forms.gle/5h9PXZFp1zVRBAh66

Rekvizitai: Vilniaus LIONS moterų klubas a/s LT75 7300 0101 2654 9853.

Vilniaus LIONS moterų klubas puoselėja gražią draugystę su Lietuvos paralimpiniu komitetu ir padeda mūsų šalies paralimpiečiams įgyvendinti didžiausią svajonę – atstovauti Lietuvai pasaulio žaidynėse.

Su Aušra Garunkšnyte ir Oksana Dobrovolskaja draugaujame jau keletą metų. Jos abi – regėjimo negalią turinčios perspektyvios sportininkės, demonstruojančios didžiulį ryžtą 2024 metais startuoti Paryžiaus paralimpinėse žaidynėse. Aušra – ilgų nuotolių bėgikė, Oksana – lengvaatletė rutulio stūmikė. Abi sportininkės kasdien treniruojasi ir atiduoda visas savo jėgas, kad puikiai pasiruoštų atstovauti mūsų šaliai pasaulio sporto arenoje.

Visos protmūšio metu surinktos lėšos bus skirtos prisidėti prie Aušros ir Oksanos  pasirengimo starto Paryžiuje. Nuoširdžiai tikime, kad mūsų visų finansinė parama taps tvirtu pagrindu sportininkėms jau netrukus dalintis pasiektų pergalių džiaugsmu.

Kontaktinis asmuo: lionsmoteruklubas@gmail.com; tel.: +370 685 44340

Iki pasimatymo,