Nepažintų skonių atradimai tamsoje!

2022 m. birželio 10 d.
18.00 val.

Nepažintų skonių atradimai tamsoje!
2022 m. birželio 10 d. Panevėžio LIONS klubas kviečia į organizuojamą labdaros vakarą – vakarienę tamsoje. Renginio metu surinktos lėšos bus skirtos regos negalią turinčių vaikų vasaros stovyklai.
Nustebinkite save. Patirkite tai, kuo gyvena daugybė žmonių visame pasaulyje. Tamsa… Ar lengva? Ar tai — pramoga? Greičiau — be galo įdomi pamoka, padedanti atrasti naujas visų pojūčių spalvas. Ar gardu? Tikrąjį maisto skonį iš naujo atraskite tamsoje ragaudami restorano „Vasaris” virtuvės meistrų paruoštus patiekalus.
 Visiškoje tamsoje, grojant muzikai, visus savo pojūčius ir jausmus sutelkite tik į maisto skonį ir aromatą. Po vakarienės šventinis koncertas, labdaringas aukcionas.
Dalyvauti gali ir vaikai nuo 7 m. amžiaus (su suaugusiųjų priežiūra).
Vakarienei bus pasiūlytas  patiekalas, desertas, vyno taurė.  Jei pageidausite, papildomai galėsite užsisakyti iš specialaus restorano meniu.
VIETA: Restoranas „Vasaris” (Aukštaičių g. 88, Panevėžys)
LAIKAS: Birželio 10 d. 18:00 val.
MINIMALI PARAMOS SUMA – 35 eur/ asmeniui
KVIETIMUS ĮSIGYTI GALITE: Restorane „Vasaris”, iš Panevėžio LIONS klubo narių. Panevėžio Lions klubo sąskaitą LT637300010002382697,nurodant “Vakarienė tamsoje”.
PAPILDOMOS INFORMACIJOS GALITE PASITEIRAUTI: 861484918, gitana.jablonskiene@gmail.com
SVARBU: Įsigydami bilietus informuokite, jei esate vegetaras ar veganas, taip pat jei esate alergiškas kokiems nors maisto produktams. Priminkite apie tai vakarienės metu aptarnaujančiam personalui. Gaminant patiekalus bus atsižvelgta į Jūsų pastabas.
Padovanokite sau naujų skonių atradimus tamsoje!

Kiti renginiai