Renginiai

Klaipėdos apskrities moterų LIONS klubo „Smiltė“ labdaros aukcionas

2021 m. gruodžio 9 d.
19.00 val.

Klaipėdos apskrities moterų LIONS klubo „Smiltė“ vardu kviečiame Jus į tradicinį labdaros aukcioną “SUŠILDYKIME MAŽĄSIAS ŠIRDELES”, kuris vyks jau penkioliktą kartą.

 Gruodžio 9 dieną, 19 val. Internetu vyks labdaros aukcionas “Sušildykime mažąsias širdeles”. Renginį globoja pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė.

Kiekvienas įsigytas bilietais – tai auka vaikams, jų šeimai, kad sužinotos negailėstingos diagnozės našta taptų lengvesnė. Mūsų tikslas, kad kiekvienas iš mūsų galėtume prisidėti prie šios gražios akcijos. Tai padaryti labai paprasta, už renginio bilietus ir renginio metu įsigytus meno kūrinius surinkta suma keliaus vaikams, kurie šiuo metu grumiasi su onkologinėmis ligomis…

 Žiūrovų laukia muzikinė dovana ir gražus laikas praleistas kartu darant gerus darbus.

Penkioliktą kartą vyksiantis Klaipėdos apskrities moterų LIONS klubo ,,Smiltė” labdaros renginys “Sušildykime mažąsias širdeles” seniai pretenduoja į vieną reikšmingiausių paramos akcijų Lietuvoje. Paremta virš 100 šeimų, paaukotos lėšos viršijo visus lūkesčius, sulaukė labai daug teigiamų atgarsių. Jau nebėra Lietuvoje dailininkų, kurie negirdėjo apie šį renginį. Mes nebeišgirstam žodžio “ne”, kai kreipiamės į juos, prašydamos darbų. Visa eilė garbių menininkų darbus kuria tikslingai – būtent mūsų aukcionui. Visus 15 metų renginį lydi angelo sparnai; drožto, tapyto, lipdyto…

Ir kūdikio akys kvietime… Mes tikime, kad iš akių į širdį eina kelias, kuris aplenkia protą, o angelo sparnai atskleidžia jūsų dosnumą.

Šiemet renginys vyks pandemijos sąlygomis – internetu, tiesioginės transliacijos metu, gruodžio 9 dieną 19.00val. Aukcione dalyvaus 28 gerbiami Lietuvos menininkai, bus paruodami 32 meno kūriniai. Šiuo metu galerija pildoma.

Daugiau informacijos, meno kūrinių katalogą galite rasti:  www.lcsmilte.lt

Facebook paskyroje : Lions Klubas Smiltė

Mes nuoširdžiai džiaugiamės ne vien aukotomis sumomis, didelį džiaugsmą mums suteikia mintis, kad turime šitokią daugybę atvirų, kilniaširdžių ir puikiai suvokiančių mūsų mintis ir siekius draugų bei pažįstamų, kurie mus remia, dalyvauja ir aukoja mūsų renginio metu.  

Dėkojame Jums Klaipėdos apskrities moterų LIONS klubo „Smiltė“ vardu

2021-2022 m. prezidentė Vilija Katkauskienė

Kiti renginiai