Naujienos

Vadovas apie tarnystės renginius ir klubus, kurie patrauklūs jauniesiems liūtams

2024 m. kovo 21 d.

Prieš mąstant, kaip pritraukti „jaunesnių“ narių į klubą, pirmiausia savęs paklauskite šių klausimų.

Ką man reiškia „jaunesnis“?

Jeigu klubo narių vidutinis amžius yra apie 60 metų, stenkitės prisikviesti daugiau narių, kuriems būtų apie 50 metų. Pradedant įtraukti narius, šiek tiek jaunesnius nei jūsų klubo narių vidutinis amžius, yra puikus būdas pradėti kurti stiprų, kelių kartų klubą! Jeigu jūsų klubą domina prisikviesti narių, turinčių apie 40 metų ir jaunesnius, tuomet apsvarstykite klubo patrauklumą jauniems Liūtams.

Ar mano klubas patrauklus jauniems Liūtams?

Savo klubo pozicionavimas taip, kad jis patiktų būsimiems jauniesiems liūtams, maždaug 40 metų ir jaunesniems, prasideda nuo jiems svarbių paslaugų
interesų supratimo ir jų įtempto tvarkaraščio bei bendravimo poreikių. Keistis ne visada lengva, bet atmink, jei nesikeičiate, tai ir neaugate!

– Kol jūsų klubas teikia esmines paslaugas vietos bendruomenei, jauni nauji nariai siūlo perspektyvas, kurios gali padėti nustatyti papildomus paslaugų poreikius tiek vietiniu, tiek pasauliniu mastu…

– LIONS narystės gyvenimo etapas dažnai nulemia, kiek laiko jis turi skirti ypatingiems pomėgiams ir socialiniams renginiams. Būkite atidūs ir gerbkite tvarkaraščius, kurie gali būti daug ribotesni nei jūsų, ypač tų, kurie studijuoja arba turi mažų ar paauglių vaikų.

– Neatsisakykite minties pakviesti jaunesnių narių, kad suformuotumėte klubo atšaką. Tai suteiks jauniems Liūtams jaudinančią galimybę jaustis klubo dalimi, nors susitikimai vyksta atskirai ir telkia dėmesį tarnybos iniciatyvoms, kurioms jie yra nusiteikę entuziastingai. Sužinokite daugiau ČIA.

– Kiekviena karta turi savitas bendravimo ir ryšių užmezgimo priemones, kurios yra būdingos jų gyvenimo etapui ir aplinkai. Pavyzdžiui, jauni Liūtai labiau mėgsta bendrauti elektroniniu būdu žinutėmis ir yra aktyvūs socialinėse medijose. Tai yra palanku jums ir jūsų klubo nariams prisiminti šiuos patogiausius būdus kuomet bandysite pasiekti naują, jaunesnio amžiaus narių kartą.

Vadovą rasite ČIA.

 

Kitos naujienos