Naujienos

Marijampolės apskrities LIONS klubo prašymas prisidėti prie paramos akcijos Ukrainai

2023 m. rugsėjo 21 d.

Marijampolės apskrities LIONS klubas organizuoja įsigijimą ir pristatymą į Ukrainą medicininės įrangos, kuri padės atkurti / rekonstruoti įvairias veido srities dalis sužalojimus patyrusiems Ukrainos kariškiams bei civiliams gyventojams. Įranga skiriama Oleksandro klinikinei ligoninei Kijeve. 

Oleksandro klinikinėje ligoninėje Kijeve, LOR skyriuje (Олександрівська клінічна лікарня Києва), nuo Rusijos karo prieš Ukrainą pradžios 2022 m. vasario 24 dieną buvo operuoti daugiau nei 300 įvairius veido srities sužeidimus patyrusių kariškių.

Šiuo metu ligoninėje, sugedus vienam iš operacinių endoskopų, nėra galimybės atlikti sudėtingų veido srities operacijų. Naujasis inovatyvus Storz Tele Pack + operacinis endoskopas ne tik atkurs ligoninės LOR skyriaus operacinius pajėgumus, bet ir sudarys galimybes atlikti sudėtingesnes operacines procedūras.

ENT endoskopo Storz Tele Pack + su reikalingais operaciniais priedais kaina 30 000 Eur. 10 000 Eur sumą skiria ir prisideda Storz gamintojas bei Storz oficialus atstovas Lietuvoje. 15 000 Eur sumą skyrė Marijampolės apskrities LIONS klubas ir projekto partneriai.

Mūsų projektui trūksta 5 000 Eur. Kreipiamės į visus Lietuvos LIONS klubus ir labai prašome pagal galimybes prisidėti prie mūsų paramos Ukrainai projekto. Net ir nedidelė pagalba yra labai reikšminga.

Kartu iki pergalės. Slava Ukraini!

 

REKVIZITAI PARAMOS PERVEDIMUI: 
Gavėjas: Marijampolės apskrities LIONS klubas
Bankas: Swedbank
Saskaita: LT64 7300 0101 3725 7299
Paskirtis: Endoskopo pirkimui Ukrainai

Kitos naujienos