Marijampolės apskrities LIONS klubo Kalėdinis karavanas

2021 m. gruodžio 7 d.

Štai ir prabėgo sunkus bei prasmingas savaitgalis. Marijampolės apskrities LIONS klubas kartu su Norvegijos Bergeno regiono LIONS klubais (LC Fusa, LC Odda, LC Stord/Fitjar, LC Stavanger, LC Sandnes/Riska, LC Sotra, LC Bergen/Bjorgvin, LC Bergen/Bergenhaus, LC Bergen/Vest ir LC Laksevag) Kalėdų karavaną, kuris vyko šį savaitgalį, surengė jau 8-tą kartą. Karavano metu kartu su mūsų draugais iš Norvegijos buvo lankytasi visose devyniose savivaldybės seniūnijose, aplankytos 48 daugiavaikės šeimos, kiekvienai šeimai buvo perduotas maisto paketas, dovanėlės vaikams, suteikta kita būtina pagalba įteikiant vaikų poreikiams tenkinti būtinus buities daiktus. Taip pat Kalėdų karavano metu buvo lankomasi Kartų namų senelių namuose, VŠĮ „Cukrinukas“, asociacijoje „Suvalkijos saulytės“, Degučių dienos centre bei išpildyti devynių Marijampolės mieste gyvenančių socialiai remtinų vienišų asmenų prašymai, nuperkant jiems būtinus buityje daiktus. Sekmadienį į Spindulio kino teatrą buvo sukviesti Marijampolės ,,Žiburėlio” mokyklos – daugiafunkcio centro auklėtiniai, Šunskų, Balsupių, Degučių ir Igliaukos dienos centrus lankantys, VŠĮ „Cukrinukas“, asociacijos „Suvalkijos saulytės“ globojami vaikai, kur visi drauge pažiūrėjome nuotaikingą  animacinę komediją visai šeimai „Enkanto“ bei po kino filmo vaikučius su dovanomis aplankė Kalėdų senelis.

Sekmadienio vakarą viešbučio „Mercure“ restorane Marijampolės apskrities LIONS klubo bei  svečių iš Norvegijos Bergeno regiono LIONS klubų surengtoje bendroje vakarienėje buvo pasidžiaugta nuveiktais gerais darbais. Renginyje apsilankęs Lietuvos LIONS klubų apygardos gubernatorius Andrius Stasiukynas pasidžiaugė Marijampolės ir Norvegijos LIONS klubų jau beveik dešimtmetį trunkančia draugyste, bendrai nuveiktais darbais bei nuoširdžiai padėkojo svečiams už jų indėlį rūpinantis labiausiai socialiai pažeidžiamais žmonėmis. Vakaro metu išskirtinai buvo įvertintas mūsų klubo narys Egidijus Pudžemis, kuriam Norvegijos 104D regiono gubernatorė Gunnhild Rein Almas įteikė garbingą Melvino Joneso apdovanojimą (šis apdovanojimas yra aukščiausia pripažinimo forma ir įkūnija humanitarines idėjas, atitinkančias LIONS prigimtį ir tikslą, šio apdovanojimo gavėjas pavyzdžiu tampa dėl pavyzdingo tarnavimo savo klubui ir bendruomenei, kuriai jis tarnauja). Sveikiname Egidijau bei nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie mūsų bendrų gerų darbų.

Kartu mes stiprūs.