Lietuvos Lions asociacija veža pagalbos krovinius į Ukrainą

2022 m. balandžio 4 d.

Lietuvos Lions asociacija organizuoja skubiai reikalingų priemonių rinkimą pagal Ukrainos ambasados teikiamus sąrašus. Kroviniai pristatomi į tikslinius, ambasados nurodytus, taškus. Šį kartą tai savanorių pulkai ir Kijevo karo ligoninė. Kasdien transliuojami protu nesuvokiami vaizdai iš Ukrainos. Rusijos kariai nenusakomai žiaurūs, žudo tiesiog gatvėse nekaltus, neginkluotus žmones, vagia, žaloja ir naikina. Tuo tarpu Lions asociacija gauna nuotraukas iš Ukrainos drąsių savanorių, kuriose šypsenos, nes šiandien jie gavo maisto, vaistų, kojinių ar šiltų miegmaišių. Ir diena jau šviesesnė. Jų vaikai šiandien turės ką valgyti. AČIŪ kiekvienam aukojusiam, AČIŪ Lietuvos Lions klubams organizuojantiems paramos rinkimą, AČIŪ vežantiems, kraunantiems ir pokuojantiems, AČIŪ įmonėms ir organizacijoms kurios prisideda ir aukoja.

Už nuolatinį bendradarbiavimą:

AČIŪ CityBee – imu ir važiuoju ir Kristijonas Kaikaris. Už nemokamą transportą.

AČIŪ Daiktams.lt ir Vytas Poderis už  nemokamus sandėlius ir pagalbą renkant siuntinius.

AČIŪ kiekvienam aukojusiam prašomus daiktus. Kiek nuostabių dalykų jus sudedate: skanaus maisto, taip labai reikalingų vaistų, turniketų, tvarsčių, higienos priemonių. Pokuodami siuntas randame tiek daug jūsų širdies, gerumo ir rūpesčio, o Ukrainos žmonėms tai galimybė išgyventi šią dieną.

Slava Ukraina