Kuršių nerijos talka 2021 – tarptautiniame LIONS žurnale!

2022 m. kovo 18 d.

Tai pirmas kartas, Lions Lithuania D131 istorijoje, kai LIONS renginys iš Lietuvos išspausdintas tarptautiniame žurnale. Straipsnis apie talką yra tiek spausdintuose, tiek virtualiuose žurnalo puslapiuose. Lietuvos Lions D131 klubai organizuoja daugybę renginių vertų patekti į tarptautinius judėjimo portalus, žurnalą ir pan. Tik būdami maža šalis turime mokėti apie save pranešti.

‘’Šis straipsnis mūsų organizacijai tik dar kartą įrodo kaip svarbu yra fiksuoti renginių akimirkas, aprašyti tikslus, vertingas idėjas ir dalintis su tarptautine bendruomene” – sako Lions narė Karolina Čiplytė.

Dar kartą ypatinga padėka puikiai komandai:

Karolina Čiplytė, Guoda Martinaitytė, Vasarė Kėsaitė, Tomas Buzys, Emilija Barčyte, Urtė Doviltytė ir Daiva Grikšienė bei Ausra Feser!

Už kokybiškos renginio nuotraukas dėkojame fotografui Giedriui Akeliui.

Nuoroda į straipsnį: https://lionmagazine.org/articles/tied-to-the-land/