Naujienos

Kauno Tauro LIONS klubo surinktos lėšos – daugiau kaip 12 000 Eur bus skiriamos cukriniu diabetu sergantiems vaikams paremti

2023 m. lapkričio 21 d.

Lapkričio 9 d. vakare Nacionaliniame Kauno dramos teatre (NKDT) šurmuliavo daugybė žmonių – Kauno Tauro LIONS klubas kartu su NKDT pakvietė visus neabejingus labdarai ir paramai. Būtent tą vakarą Kauno Tauro LIONS klubas šventė savo veiklos penkiolikos metų jubiliejų, tad į išties gražų ir prasmingą susitikimą atvyko LIONS klubų gubernatorė Audronė Balčiūnienė, Lietuvos LIONS klubų prezidentai ir nariai iš Marijampolės, Šiaulių, Vilniaus, Jurbarko ir, žinoma, visų Kauno LIONS klubų atstovai ir didelis būrys kviestinių vakaro svečių. 

Kauno Tauro LIONS klubo prezidentas Karolis Trimonis savo sveikinimo žodyje trumpai paminėjo nuveiktus klubo darbus: stipendijos neįgaliems studentams, kasmečiai akinukų pirkimai socialiai remtiniems vaikams, multisensoriniai kambariai, vaikų žaidimų aikštelė ir t. t. Kauno Tauro LIONS klubas per penkiolika savo veiklos metų neatlygintinai perdavė išties reikalingos pagalbos ir paramos įvairiems paramos gavėjams už daugiau nei 150 tūkst. eurų.

Vakarą vainikavo režisieriaus Aleksandro Špilevojaus komiškos dramos „Kai mes būsim jauni“ peržiūra ir emocijų kupinas meno kūrinių aukcionas. Aukciono metu galima buvo ne tik įsigyti nuostabių meno kūrinių, bet ir išgirsti Mikalojaus Konstantino Čiurlionio preliudų.

Svarbiausia – visas šis vakaras, kaip ir visa LIONS veikla, buvo skirta labdarai. Renginio ir aukciono metu surinktos lėšos – 12 400 eurų – bus skirtos cukriniu diabetu sergantiems vaikams paremti. Lapkričio 14 d. – Pasaulinę diabeto dieną – Kauno Tauro LIONS klubas, suvienijęs jėgas su „Diabeto IQ“ klubu, šias lėšas skirs vaikams, kurie neseniai sužinojo savo ligos diagnozę. Vaikų lauks ne tik didelis žaislinis dramblys, becukriai saldumynai ir sultys, medicininės priemonės ir kritiškai reikalingas aparatas ketonams ir gliukozei matuoti, bet ir palaikymo kupini laiškai nuo jau sergančių vaikų ir jų tėvelių.

Kitos naujienos