Naujienos

Ateik barščių, paremk Ukrainą! Kauno akcija.

2022 m. kovo 19 d.

Kovo 19d. Ukrainietiškų barščių banga atvilnijo į Kauną. Kaziuko mugės metu Kauno Lions klubai, geriausi Lietuvos šefai, Kauno restoranai ir žymūs žmonės kvietė dalintis gerumu. Ir tą dieną visi tapome vienybės dalimi. Parodėme kokia maža, bet kilni tauta esame. Kaimyninės šalies karo akivaizdoje sugebėjome susitelkti ir pagerbti visus Ukrainos žmones, o tuo pačiu dosniai suaukojome net 33 tūkstančius eurų, kurie nukeliaus tiesiai ukrainiečių paramai.

ŠIANDIEN tapome istorijos dalimi. Vieningos Europos pavyzdžiu. “Šiandien” rašome ne šiaip iš didžiosios raidės… Nes žodis “rytoj” karo akivaizdoje tapo labai trapus.

Toks milžiniškas AČIŪ prie iniciatyvos prisijungusiems ir ukrainietiškais barščiais vaišinusiems Kauno ir Lietuvos restoranų šefams: Marius Paplauskas Restoranas “DIA”, Vytaras Radzevičius “Pasaulio puodai”, Darius Dabrovolskas “Vytautas SPA”, Donatas Lukoševičius “Momo Grill”, Raimundas Dambrauskas “Monte Pacis”, Renatas Vainius “Selfish”, Tomas Rimydis ir Диана Яровая “Ertlio namas”, Adomas Jegnoras “Numan”, Evaldas Juška “Arrivée”, Людмила Волчек ir Татьяна Страшная “Miesto sodas”, Nikita Konev “Juoda druska”, Maksimas Vinogradovas “Senis ir Jūra”.

O prasidėjo viskas nuo minties, po kurios sekė galinčių padėti ir prisidėti paieška. Visų Kauno LIONS klubų vardu nuoširdus ačiū rėmėjams, kurie garanoriškumu ir pagalba pranoko drąsiausius lūkesčius!

Už renginio organizavimą dėkojame: Menai & Renginiai Kitchen RULES Gyvas Bendravimas. Už nuotraukas ačiū – Julia Lutsenko

Ačiū visiems, kurie apsilankė, prisidėjo, organizavo. Ačiū, Lietuva! Ačiū, kauniečiai! Barščių banga, pažadame nesustos, toliau keliaus per Lietuvą.

 

 

Kitos naujienos