Naujienos

Ar taip pat maistas skanus kai nematome ką valgome?

2022 m. birželio 11 d.

Birželio 10 d. vyko Panevėžio Lions klubo labdaros vakarienė – tamsoje, skirta regėjimo negalią turinčių vaikų vasaros stovyklai paremti. 

Įgimtai ar įgytai negaliai užgesinus pačių mažiausiųjų ir silpniausiųjų akių šviesą, į savo glėbį juos pakviečia Panevėžio aklųjų ir silpnaregių vaikų globos bendrija „Žvilgsnis“. Vaikučiams priklausantiems bendrijai čia siūloma galimybė pabūti kartu, mokytis vieniems iš kitų, įdomiai praleisti laiką renginiuose, ekskursijose, pailsėti vasarą prie jūros.

Panevėžio Lions klubas kartu su miesto bendruomene susirinko į skonių ir atradimų vakarą tamsoje, pokylių namuose “Vasaris”. Labdaringo renginio metu užrištomis akimis svečiai ragavo maistą ir mėgino pajausti ir atspėti kokius produktus degustuoja. Taip galima suprasti kaip neregys turi galimybę pajusti daug mažiau skonių, nes žmogus visgi valgo akimis.

Renginio metu skambėjo jaunų ir talentingų Panevėžio muzikos mokyklos muzikantų pasirodymai. Padėka Panevėžio muzikos mokyklos direktorei Žydrūnei Pilkauskienei, direktoriaus pavaduotojai ugdymui Daivai Kriščiūnienei, mokiniams ir mokytojams Jorūnei Jakubėnienei ir Dariui Kaseliui. Taip skambėjo saksafonisto Igorio Švetko ir gitaristo Raimondo Januševičiaus virtuoziškai atliekama muzika.

Vakaro metu vyko meno dirbinių aukcionas, kurio metu buvo pristatomi Panevėžio miesto dailininkų sąjungai priklausančių menininkų (Tomo Rudoko, Dianos Rudokienės ir Artūro Stančiko), menininko Rolando Dabruko, Senamiesčio galerijos, UAB “Midenė” direktoriaus Gražvydo Žegulio specialiai atrinkti ir pasiūlyti šiam vakarui tapybos bei keramikos kūriniai. 

Panevėžio Lions klubas turi gražią praeitį, gerą dabartį ir puikią ateitį! Lauksime kitų prasmingų renginių Panevėžyje.

 

Kitos naujienos