Vilniaus Vytauto Didžiojo LIONS klubas

Viso pasaulio LIONS klubų pagrindinė parama yra skirta akliesiems ir silpnaregiams, tad pasirinkome paramą jiems per sportą.“

Klubas vienija pilietiškai aktyvius visuomenės narius, kurie neabejingi kito žmogaus likimui. Klubas yra atviras įvairioms naujoms idėjoms ir projektams. Teikiame prioritetą tęstiniams sumanymams, kurie savo dvasia yra artimi LIONS idėjoms.

Klubo susirinkimo vieta ir laikas: restoranas „Neringa“, Gedimino pr. 23, Vilnius, pirmą ir trečią mėnesio ketvirtadienį, 18.30 val.

Kontaktai: www.vilniuslions.lt

Klubas inauguruotas – 2004 m.

Klubas padėjo įsikurti („krikštatėvis“): Ukmergės Lions klubui (šiuo metu steigimo stadijoje)

2018-2019 m. prezidentas – Robertas Tautkus,

viceprezidentas – Aleksas Likas,

sekretorius – Gintaras Kalinauskas,

iždininkas – Saulius Lapšinskas.

Klubo nariai:

Marius Andriulevičius, Stasys Bartkevičius, Tomas Grigas, Valdas Jankauskas, Linas Kamarauskas, Gintaras Kalinauskas, Ramūnas Kazlauskas, Rimantas Kupliauskas, Saulius Lapšinskas, Audrius Leleika, Dainius Leonavičius, Linas Liekis, Aleksas Likas, Vaidotas Martinaitis, Remigijus Merkevičius, Virginijus Navickas, Ramūnas Navikas, Gintautas Piragius, Darius Radzevičius, Tomas Sudavičius, Robertas Tautkus, Arūnas Uleckas, Stanislavas Vaiciukevičius, Nerijus Žekonis.

Ankstesni klubo prezidentai:

2004 – 2005 m. – Valdas Jankauskas

2005 – 2006 m. – Rimantas Kupliauskas

2006 – 2007 m. – Tomas Grigas

2007 – 2008 m. – Arūnas Uleckas

2008 – 2009 m. – Osvaldas Markevičius

2009 – 2010 m. – Aurelijus Racevičius

2010 – 2011 m. – Algirdas Jakubauskas

2011 – 2012 m. – Darius Radzevičius

2012 – 2013 m. – Remigijus Merkevičius

2013 – 2014 m. – Gintautas Piragius

2014 – 2015 m. – Linas Liekis

2015 – 2016 m. – Tomas Sudavičius

2016 – 2017 m. – Audrius Leleika

2017 – 2018 m. – Nerijus Žekonis

Klubas globoja:

Vilniaus rajono Paberžės „Verdenės“ gimnaziją ( nuo 2013 m.). Klubas kasmet finansuoja bent vieno gimnazijos moksleivio išvykimą į vasaros užsienio stovyklą. Gimnazijoje buvo surengta klubo nario D. Radzevičiaus fotografijų paroda, organizuojami susitikimai su įdomiais žmonėmis, stengiamasi prisidėti prie moksleivių kultūrinio švietimo.

Lietuvos vyrų golbolo rinktinę.Klubas kasmet padeda organizuoti ir finansuoja tarptautinį golbolo (populiariausio aklųjų riedulio žaidimo) turnyrą Vilniaus Vytauto Didžiojo LIONS klubo taurei laimėti. Tai bene didžiausias šio sporto šakos renginys po Europos čempionato.

Nuo 2014 metų klubas finansuoja ir siunčia bent vieną jaunuolį kartu lydinčiuoju asmeniu į užsienio vasaros stovyklą, skirtą jaunuoliams su judėjimo negalia.

Tradiciniai klubo metų labdaros renginiai:

Kasmetinis Labdaros koncertas bendradarbiaujant su Lietuvos muzikos ir teatro akademija. Pastaruoju metu organizuojamas balandžio mėnesį.

Kasmetinis Tarptautinis golbolo turnyras. Organizuojamas balandžio mėnesį.