Vilkaviškio LIONS klubas

Klubo narius sieja noras bei siekis pagal galimybes padėti kitiems. Dalį savo laisvalaikio paskyrę labdaringai veiklai, jie  tikisi, kad bent maža dalele prisideda prie Vilkaviškio rajono žmonių gerovės.

Klubo susirinkimų vieta ir laikas: Boulingo klubas, Vienybės g. 47, Vilkaviškis; kiekvieno mėnesio antrą trečiadienį.

Inauguruotas 2006 m. gegužės 20 d. Inauguravo Marijampolės apskrities LIONS klubas.

Kontaktai: tel. +37068233124, el.p. r.m.ukis@gmail.com

2018 - 2019 m. klubo prezidentas - Rymantas Vaičaitis

viceprezidentė - Raimonda Kurauskienė

sekretorė - Renata Dargužienė

iždininkė - Teisutė Čepienė

Klubo nariai:
Mantas Balčiūnas,Gintaras Brokevičius, Teisutė Čepienė, Renata Dargužienė, Zita Dubickienė, Rimutė Gagienė, Edita Gaubienė, Žilvinas Gelgota, Rasa Ilgūnienė, Eglė Jocienė, Arvydas Jurgelaitis, Raimonda Kurauskienė, Saulytis Kurtinaitis, Gytis Lukoševičius, Arūnas Maksvytis, Robertas Mickevičius, Diana Mykolaitytė, Loreta Rastauskienė, Elena Savickienė, Rima Simanavičienė, Vilmantas Šlekis, Audronė Šukauskienė, Skirma Švarcienė, Rymantas Vaičaitis, Vidas Venckevičius, Dijana Žebrauskienė.

Ankstesni klubo prezidentai:

2006-2007 m. - Žilvinas Gelgota, 2007-2008 m. - Rasa Ilgūnienė, 2008-2009 m. - Arūnas Maksvytis, 2009-2010 m. - Loreta Rastauskienė, 2010-2011 - Gytis Lukoševičius, 2011-2012 m.  - Teisutė Čiapienė, 2012-2013 m.  - Vilmantas Šlekys, 2013-2014 m.  - Rimutė Gagienė, 2014-2015 m.  - Gintaras Brokevičius, 2015 -2016 m. - Edita Gaubienė, 2016-2017 m. - Robertas Mickevičius, 2017-2018 m. - Elena Savickienė.

Kaip vieną iš pagrindinių savo veiklos krypčių klubas yra pasirinkęs Vilkaviškio lopšelio-darželio „Pasaka“ vaikučių su negalia globą ir rėmimą, dalį savo lėšų skiria ir kitiems likimo nuskriaustiesiems rajono vaikams paremti, dėmesiu ir reikalingiausiais rūbais, daiktais, mokymo priemonėmis stengiasi praskaidrinti Alvito šv. Kazimiero globos namų ir Kybartų vaikų globos namų ugdytinių gyvenimą.

Užmegzti ryšiai su Norvegijos Alesundos LIONS klubu, kurio nariai atsiunčia labdaros siuntas aukščiau minimoms rajono įstaigoms.

Įvairiomis progomis organizuojami bendri labdaros vakarai, susitikimai, kartu švenčiamos šventės, dalyvaujama kitų Lietuvos ir užsienio LIONS klubų renginiuose ir akcijose. Klubo nariai drauge su savo šeimų nariais kiekvieną vasarą plaukia baidarėmis, rudenį keliauja po Lietuvą, užsienio šalis.

2012 metų vasarą klubas surengė pirmąją Lietuvoje tarptautinę LIONS stovyklą "Youth Camp Suduva", kurios metu klubo narių šeimose ir stovyklavietėje gyveno keturiolika jaunuolių iš devynių užsienio šalių.

Tradicinis klubo renginys:
Labdaros renginys „Mes irgi galime padėti”.