Telšių moterų LIONS klubas

Klubo susirinkimų vieta ir laikas: Lygumų 69D, Telšiai; Kas trečią mėnesio trečiadienį 18.30 val.

FB paskyra: Telšių moterų Lions klubas

Klubas inauguruotas 2014 m. kovo 29 d. Inauguravo Telšių LIONS klubas.

2019-2020 metų prezidentė – Stefanija Genienė,

viceprezidentė – Brigita Petkevičienė,

sekretorė – Donata Kazlauskienė,

iždininkė – Monika Domarkienė.

Klubo narės:

Loreta Barysienė, Jūratė Beržinienė, Asta Jankauskienė, Rima Kolesinskienė, Agnė Stonkienė, Birutė Mikalauskienė,  Jolita Norkienė, Loreta Petrikienė, Romualda Remėzienė, Violeta Šilinskienė, Eva Stonkevičienė. Imantė Dirgėlienė.

Ankstesnės prezidentės:

2014 – 2015 m. – Violeta Šilinskienė,

2015 – 2016 m. – Jolanta Rupeikienė,

2016 – 2017 m. – Birutė Mikalauskienė,

2017 – 2018 m. – Loreta Barysienė,

2018 – 2019 m. – Imantė Dirgėlienė.

Globoja akluosius ir kurčiuosius bei negalią turinčius Telšių miesto ir rajono bendruomenės narius, onkologinius ligonius ir diabetikus, Nakvynės, Dūseikių socialinės globos, Telšių senelių globos, Gedrimų savarankiško gyvenimo namus, Varnių palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės pacientus, Telšių centrą „Viltis“.

Tradicinis renginys

Verbų pynimo akcija. Organizuojama likus dviem savaitėm iki Šv. Verbų sekmadienio. Klubo narės pačios pina verbas, jas už auką dalina prieš šv. Mišias prie Telšių Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios, o už surinktas lėšas pasirūpina pagalbos prašančiojo gerove.

Kalėdinė akcija „Sušildykime vieni kitus gerumu“. Klubo narės pačios mezga arba nuperka vilnonių kojinių, kepa pyragus ir prieš Šv. Kalėdas lanko Telšių nakvynės, Dūseikių socialinės globos, Telšių senelių globos, Gedrimų savarankiško gyvenimo namų gyventojus, Varnių palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės pacientus, dovanoja jiems dovanas.