Tauragės LIONS klubas

„...gera diena geriems darbams....“

Klubo susirinkimų vieta ir laikas: Kinų restoranas „Da Feng“, Vytauto g. 83, Tauragė, kiekvieną trečiadienį 17 val.

Kontaktai: tel. +370 603 00300, el.paštas: laurynasjarutis@gmail.com

Facebook‘o paskyra:Tauragės Lions klubas

Klubas inauguruotas 2019 m. birželio 1 d., jo krikštatėvis - Vilniaus Vytauto Didžiojo LIONS klubas.

2019-2020 m. prezidentas – Laurynas Jarutis,

viceprezidentas – Valdas Latoža,

sekretorė – Sandra Triukaitė - Valinčienė.

Klubo nariai: Rolandas Dirgėla, Donatas Dirginčius, Valdas Gečas, Toma Grabauskaitė, Linas Grigalavičius, Laurynas Jarutis, Tadas Jarutis, Dovydas Kaminskas, Asta Kondrotienė, Valdas Latoža, Kęstutis Patašius, Rūtenis Paulauskas, Kęstutis Plyškaitis, Vytautas Remeikis, Laimonas Rimkus, Aivaras Skarbalius, Vidas Stašaitis, Diana Vaitiekienė, Sandra Triukaitė-Valinčienė, Arūnas Vladička, Lijana Zinkevičienė.

Veikla:

2018 m. gruodžio mėn. Tauragės Lions klubas ir Extreme association dalijosi gerumo idėja - „Dovanokime šv. Kalėdas visiems“. Idėjos tikslas - surinkti ilgai negendančių maisto produktų, daržovių, vaisių, mažiesiems saldainių, sausainių ir žaislų. Aplankyti šeimas miesteliuose, kaimuose ir sunkiai privažiuojamose sodybose.

Tauragės Lions klubo iniciatyva, prisidedant ir Tauragės r. savivaldybei 2019 m. sausio 11 d. 11 val. buvo inicijuota atminties akcija #Sustok už didvyrius. Kurios metu 11 val. žmonės išėjo į gatves ir susikibę už rankų tylos minute pagerbė Lietuvos nepriklausomybės kovų didvyrius, žuvusius Sibiro tremtyje ir lageriuose, sausio 13-osios didvyrius.

Sausio mėn. per socialinius tinklus platinome socialinę žinutę: „Mielas jaunuoli, nukask sniegą savo kaimynui, senjorui ar artimam žmogui. Atsiųsk mums video ir tapk Liūtu kilniaširdžiu!“

Kovo 21 d. prisidėjome prie socialinės akcijos #nenurašykopalaikyk, skirtos atkreipti dėmesį Dauno sindromo sergančius žmones – visi mes žmonės, turime rūpėti ir padėti vieni kitiems.

Birželio 1-ąją oficiali Tauragės Lions klubo inauguracija. Jo krikštatėvis - Vilniaus Vytauto Didžiojo LIONS klubas.

Birželio 6-ąją kasmetinio tarptautinio vasaros renginio „Džiazo dienos Tauragėje“ metu Tauragės Lions klubas vykdė akciją - surinkti lėšų reta genetine liga sergančiai mažai mergaitei Agnei, kad ji galėtų ir toliau naudotis delfinų terapija. Delfinų terapijos dėka mergaitė po truputėlį sveiksta. Dosniai aukojusių gerų žmonių dėka, akcijos metu suaukota 1251 euras.

2019 m. rugsėjo 13-15 d. Druskininkuose vykusiame XXII-ajame Lietuvos LIONS forume, dalyvavo ir Tauragės liūtai. Puikiai praleistas laikas sporto varžybose ir užimta garbinga II-oji vieta.

Rugsėjo 19 d. Tauragės Lions klubo dovana miestui – „Vaisingumo“ suolelis 1+1=3. Suolelio autorius - Tauragės Lions narys, kalvis Kęstutis Plyskaitis. Klubo nariams gimė idėja gražia akcija prisidėti puošiant miestą ir bent mintimi pakelti Tauragės, Lietuvos demografinę padėtį.