Šiaulių moterų LIONS klubo labdaros renginys

Šiaulių moterų LIONS klubo surengtame labdaros koncerte – parama sunkiai segančiam berniukui

Kasmetinio Šiaulių moterų LIONS klubo labdaros renginio „Kartu mes galime daugiau“ metu surinktos lėšos skirtos sunkiai sergančiam Justui Rudokui bei kitiems sunkiomis ligomis sergantiems Šiaulių krašto vaikams.

Koncerte populiariąją klasiką pirmą kartą Šiauliuose atliko tarptautinių konkursų laureatė, Lietuvos operos primadona Nomeda Kazlaus, jai fortepijonu akompanavo Linas Dužinskas. Lietuvoje mažai koncertuojanti dainininkė N. Kazlaus neliko abejinga renginio idėjai ir taip pat jį parėmė.

Renginio metu surinkta apie 6 tūkstančius eurų. Didžioji lėšų dalis bus skirta Diušeno raumenų distrofija sergančiam dešimtmečiui Justui. Jo viltis – JAV išrasti vaistai, kurie, sprendžiant pagal dabartinę situaciją, Lietuvą pasieks ne anksčiau kaip 2016 m. Justui, kurio judėjimas kasdiena vis sunkėja, tiek laiko laukti yra labai daug, todėl jo mama deda visas pastangas, kad berniukas gautų labai brangiai kainuojančius vaistus kaip galima anksčiau. Diušeno raumenų distrofija, kuomet sunyksta visi raumenys, Šiaulių krašte diagnozuota vieninteliam Justui. Lietuvoje tokių ligonių skaičiuojama 10. Negavę naujausių vaistų jie užgęsta pačiu gražiausiu savo gyvenime metu – jaunystėje.

Justas aukojantiems šypsojosi tik iš koncertų salės ekrano. Atvykti dėkoti negalėjo, liga neleidžia. Už jį gerus, padėkos pilnus žodžius tarė mama Laima.

„Labai džiaugiamės, kad kasmet į labdaros renginį pavyksta sukviesti didžiulį būrį šiauliečių. Ta visų mūsų bendrystė leidžia padėti sunkius išbandymus išgyvenantiems žmonėms ir kartu kiekvienam sudaro galimybę pasijausti ypatingam, darant gerus darbus“, – sakė Šiaulių moterų LIONS klubo prezidentė Daiva Grikšienė.

Šiaulių moterų LIONS klubas per 10 gyvavimo metų suteikė paramos daugiau kaip už 170 tūkstančių eurų. Nupirkta įvairios medicininės įrangos sunkiomis ligomis sergantiems vaikams, skirta lėšų jų gydymui, remiamos socialiai pažeidžiamos šeimos, Šiaulių kūdikių namai, vaikų dienos centrai. Be to, kasmet Šiaulių „liūtės“ įteikia 1000 eurų stipendiją geriausiai besimokančiam neįgaliam Šiaulių universiteto studentui.

2014-2015 Klubo prezidentė - Daiva Grikšienė

Nomeda Kazlaus