Šakių LIONS klubas

Klubas renkasi kiekvieno mėnesio antrą ketvirtadienį 18 val.

Rinkimosi vieta:  Zyplių dvaras, Tūbelių k., Lukšių  mst., Šakių r.

Klubas inauguruotas  2010 m.  spalio 9d., inauguravo Jurbarko Lions klubas.

Kontaktai: mob.tel. 868772952, el.p. a.zokaitiene@gmail.com, mob.tel. 861266175 el.p. dsabaliauske@gmail.com

Klubo prezidentas 2015-2016 m. Alius Staugaitis.

Šakių LIONS klubas keletą metų iš eilės rengia vaikų vasaros stovyklas Zyplių dvare su plačia pažintine-poilsine programa. Vyksta edukacinės programėlės, kelionės, sporto varžytuvės, meniniai vakarai. Taip pat kiekvienais metais kviečia vaikučius į kalėdinį renginį iš visų  Šakių rajono savivaldybės seniūnijų. Klubas organizuoja labdaros akcijas, talkas, koncertus ir spektaklius. Remia neįgalius, sergančius diabetu, turinčius regos sutrikimų ir reikalingus individualios paramos. Klubas pritraukia lėšas , daiktinę paramą ir ją tikslingai paskirsto. Nuoširdžiai bendradarbiauja su Norvegijos gubernija D-104.

Klubo prezidentai: 2009-2011 m. Daiva Sabaliauskienė, 2011-2013 m. Ona Rakauskienė, 2013-2014 m. Gintarė Dapkienė, 2014-2015 m. Edita Burdilauskienė, 2015-2016 m. Audrutė Zokaitienė.

Klubo nariai: Aušra Bizaitė, Edita Burdilauskienė, Vidas Cikana, Gintarė Dapkienė, Rima Janulaitytė, Raselė Juškienė, Aurelija Maksvytienė, Jolanta Mitkuvienė, Birutė Karpičienė, Asta Pranaitienė, Ona Rakauskienė, Ligita Rūsteikienė, Daiva Sabaliauskienė, Tomas Skaisgirys, Inga Sorakienė, Sigitas Stanaitis, Alius Staugaitis, Violeta Staugaitienė, Darius Staugaitis, Daiva Staugaitienė, Mantas Staugaitis, Sonata Staugaitienė, Dalia Zaleskienė, Algirdas Zokaitis, Audrutė Zokaitienė, Kęstutis Zokaitis.