Padėka Plungės LIONS klubui už paramą sportininkui

Lietuvos Parolimpinės lengvosios atletikos rinktinės sportininkas Modestas Grauslys įrodė, kaip  garsiai gali skambėti lietuvišką žemaičio pavardė Italijos, Grosseto miesto atvirajame stadione!

„MODESTAS GRAUSLYS- uno quatro primo!!!"
„MODESTAS GRAUSLYS- pirmas iš keturių!!!”

Italijoje, Grosseto mieste, vykusiame (2016 m.) Atvirajame Italijos Grand Prix lengvosios atletikos čempionate, Modestas Grauslys 100 m. sprinto rungtyje užėmė I vietą (13,04 sek.), šuolio į tolį rungtyje - II vietą (5,10 m su koeficientu- 5,54 m) bendroje įskaitoje su silpnaregiais ir I vietą tarp aklųjų.

Pasak trenerių - Lietuvos sporto universiteto doc. Alfonso Buliuolio ir sporto vadybos trenerės Redos Rokienės - sportininko laimėjimas - tai ne tik asmeninis laimėjimas, vainikuojantis profesionalumą, kruopštumą ir atsakingą darbą. Tai kartu ir Plungės miesto laimėjimas, nes visos šio užsispyrusio sportininko pergalės, tik plungiškių pasitikėjimo, suteiktų galimybių ir nuoširdaus palaikymo dėka įgytos! Sportininkai iš visos širdies dėkojo Plungės LIONS klubui už finansinę paramą, organizuojant sportininko išvykimą į atvirajį Italijos Grand Prix lengvosios atletikos čempionatą, taip pat už suteiktą galimybę kovoti dėl patekimo dalyvauti 2016 m. Europos čempionate.