Renginių kalendorius

Kauno moterų LIONS klubo kvietimas į paramos kino seansą

2019 10 22

Vieniems kitų mums reikia kaip oro: kvietimas į paramos kino seansą

Kauno moterų LIONS klubas spalio 22 dieną (antradienį) 19:00 val. kviečia į tradicinį rudens renginį kino centre Cinamon. Šiemet vakaro metu surinkta parama bus skirta Lietuvos sergančiųjų genetinėmis nervų-raumenų ligomis asociacijai „Sraunija“. Šios organizacijos globojamiems vaikams reikalingos specialios priemonės kvėpavimui palengvinti ir išvengti dažnų kvėpavimo takų infekcijų.

Vakaro metu išvysite kino filmą „Trys žingsniai iki tavęs“ (2019). Tai istorija apie trapią ribą tarp mirties ir gyvenimo, apie troškimą mylėti ir pajusti mylimo žmogaus prisilietimą.

Kvietimo kaina - 10 Eur.

Dėl kvietimų prašome kreiptis žinute Facebook paskyroje arba el. paštu info@kmklions.lt arba teirautis Klubo narių.

Maloniai kviečiame prisidėti!