Užpalių, Vilniaus ir Panevėžio LIONS klubai sustiprino draugystę

2019 06 10

Užpalių LIONS klubas birželio 8 d. surengė pažintinę-pramoginę konferenciją Vilniaus zonos ir Panevėžio LIONS klubų nariams. Susitikimas prasidėjo šv. Mišiomis Užpalių Šv. Trejybės bažnyčioje, kur klebonas Jono Bučelis palaimino liūtišką veiklą. Svečiai aplankė liūtų pastangomis įrengtą Užpalių vaikų dienos centrą ir leidosi pažinti Užpalių ir Vyžuonų seniūnijų lankytinų vietų.

Pasigrožėję kraštovaizdžiu nuo geologiniu gamtos paveldo objektu laikomos Šeimyniškių atodangos su konglomerato uola, konferencijos dalyviai apžiūrėjo kunigaikščių Radvilų laikus menančią Vyžuonų Šv. Jurgio bažnyčią. Visus atgaivino šv. Krokulės šaltinio vanduo - šis garsėja gydomosiomis savybėmis ir gali net atjauninti, jei šaltinyje išsimaudoma per Jonines. Inauguravę naujus Užpalių ir Panevėžio klubų prezidentus, liūtai smagiai leido laiką žaisdami tinklinį, smiginį ir pasagos mėtymą. Širdingųjų ir dosniųjų užpaliečių stalai lūžo nuo vietinės gamybos sūrių, o lauktuvių kiekvienas svečias parsivežė po lauknešėlį medaus ir Krokulės vandens, o svarbiausia – tvirtą draugystę.

Konferencijso dalyviai po Šv. Mišių Užpalių šv. Trejybės bažnyčioje

Užpalių šv. Trejybės bažnyčia

Užpalių LIONS klubo pastangomis senas apleistas medinukas tapo vaikų dienos centru

Ekskursija prie Šeimyniškių atodangos